Zakumaj.pl

Jak być kobietą, która zdobywa mężczyzn?

5.0 (razem głosów: 1)

Bardzo wiele kobiet ma w sobie ogromny potencjał, którego nie jest w stanie wykorzystać. Dzieje się tak zapewne dlatego, iż po pierwsze są zbyt nieśmiałe, by w ogóle go zauważyć, odkryć w sobie, a po drugie, nawet jeśli o nim wiedzą, to brak im odwagi, by go wykorzystać. Ten potencjał nie tylko sprawiłby, że poczułyby się bardziej kobiece, pewne siebie oraz spełnione, ale także przyczyniłby się do ich lepszych relacji z mężczyznami. Użycie siły, która drzemie w każdej kobiecie, wcale nie jest trudne, o ile wie się, jak to zrobić i jest się gotową na często radykalne zmiany. Jeśli pragniesz być kobietą interesującą, pociągającą i atrakcyjną, to ten artykuł jest właśnie dla ciebie. Dowiesz się z niego, co krok po kroku należy zrobić. Powodzenia!

Jak być kobietą, która zdobywa mężczyzn?
  • Zadbaj o siebie

    Prawda może być dla ciebie brutalna, ale jest ona stara jak świat: wygląd ma znaczenie. Niestety, ale tak właśnie jest. Jeśli mężczyzna zobaczy kobietę w brudnych butach, potarganych włosach i niemodnej od 10 lat spódnicy, to za pewne nie obejrzy się za nią na ulicy, a być może nawet nie zwróci na nią większej uwagi i potraktuje jak powietrze. Dlatego też musisz zadbać o siebie. Nie chodzi o to, żebyś zaraz nosiła rozmiar 34 czy 36, ale o to, żebyś nawet wtedy, kiedy nosisz 42, była kobietą zadowoloną ze swojego wyglądu. Zacznij więc uprawiać sport czy chodzić na siłownię, wybierz się do fryzjera i odśwież fryzurę, pomaluj paznokcie na modny kolor i wybierz się do sklepu po kilka nowych ubrań. Jeśli nie masz zbyt wielu funduszy, to możesz również jechać do second handów. W takich miejscach znajdziesz wiele modnych i oryginalnych rzeczy.

Strona 1 z 3
Pokaż wszystko »
Wskazówki:

Pamiętaj, że wygląd jest istotny i musisz być zadbana, jeśli chcesz oczarować mężczyznę. Jednakże seksapil to również umiejętność odpowiedniego zachowywania się oraz prowadzenia rozmów.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz