Zakumaj.pl

Jak powiększyć biust metodami naturalnymi?

4.5 (razem głosów: 1)
Jak powiększyć biust metodami naturalnymi?

Duży biust to marzenie wielu kobiet, które nie zostały w tym zakresie zbyt hojnie wyposażone przez naturę. Kobiety chcą być atrakcyjne, a piersi są bardzo ważnym atrybutem. Aby powiększyć zbyt mały biust, decydują się na kosztowne i ryzykowne operacje. Zabiegu chirurgicznego można jednak uniknąć, decydując się na powiększenie piersi metodami naturalnymi. Jak to zrobić, dowiesz się z tego artykułu.

 • Kuracja ziołowa

  Kuracja ziołowa

  Dzięki ziołom można powiększyć biust, ale trzeba stosować je systematycznie, a poza tym uzyskane efekty nie będą radykalne – na ogół piersi nie urosną o kilka rozmiarów (jest to możliwe u niektórych osób w przypadku stosowania kozieradki). Jest to jednak metoda naturalna, nieinwazyjna i dlatego jak najbardziej godna polecenia. W haremach podawano niewolnicom kozieradkę, by nabrały atrakcyjnych krągłości, a Aztekowie stosowali jagody palmy sabałowej na zbyt małe piersi. Zioła wpływają na gospodarkę hormonalną organizmu, stymulując produkcję estrogenów, progesteronu i prolaktyny. Ziołami, które powodują powiększenie biustu są między innymi:

  kozieradka,

  koper włoski,

  dziki pochrzyn,

  palma sabałowa,

  ziele Damiana.

Strona 1 z 4
Pokaż wszystko »
Ostrzeżenia:

Kozieradka nie powinna być przyjmowana przez kobiety w ciąży. Przeciwwskazaniem jest również przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.

Wskazówki:

Na powiększenie biustu można także stosować okłady z soku z cytryny, soku z cebuli oraz kurkumy. Preparat nakładamy na piersi, nakładamy stanik i pozostawiamy na 24 godziny. Zabieg należy powtarzać.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz