Zakumaj.pl

Jak stać się piękniejszą kobietą?

3.5 (razem głosów: 1)
Jak stać się piękniejszą kobietą?

Wiele kobiet patrzy na reklamy bielizny czy strojów kąpielowych z zazdrością, marząc o ciele aktorki lub modelki. Nie ma w tym nic dziwnego, współczesny świat oszalał na punkcie jędrności, młodości oraz piękna. Stąd też niektóre kobiety wpadają kompleksy z powodu pań na pierwszych stronach gazet. Nie można jednak zapominać, iż ciało jest w dużej mierze odzwierciedleniem naszego stanu umysłu, tego, co czujemy na co dzień. Niemniej ważna jest także nasza pielęgnacja, która powinna stać się małym, powtarzalnym rytuałem. Poniżej przedstawionych zostało kilka porad oraz trików, które pomogą ci przekonać się, że jesteś naprawdę piękną kobietą. Musisz tylko nieco bardziej zadbać zarówno o ciało, jak i o ducha.

  • Oprawa oczu

    Oprawa oczu

    Pewnie nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale odpowiednia oprawa oczu to naprawdę połowa sukcesu. Oczami można prawdziwie czarować. Musisz tylko zadbać o ich wygląd, a to nie wymaga wiele pracy. Henna nałożona na brwi oraz rzęsy w salonie kosmetyczny da naprawdę oszałamiający efekt, którym będziesz zachwycać się ty oraz twoi bliscy. Zabieg ten kosztuje niewiele i jest bardzo szybki.

Strona 1 z 6
Pokaż wszystko »
Wskazówki:

Pamiętaj, że wszystko zaczyna się w twojej głowie. Jeśli staniesz dzisiaj przed lustrem z uśmiechem i zauważysz te cechy, które są w tobie piękne, będziesz się także tak czuła. Jeśli ty nie zdasz sobie sprawy ze swojej atrakcyjności, nikt inny również tego w tobie nie zobaczy.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz