Zakumaj.pl

Jak wybrać strój kąpielowy na basen?

Jak wybrać strój kąpielowy na basen?

Wyjście na plaże związane jest często z założeniem bikini, które pozwala na opalenie się na większej powierzchni ciała. Jednak gdy sezon na pływanie w jeziorach i morzach minie, czas przerzucić się na wizyty na basenie. Wtedy też może przydać się inny lub nowy strój kąpielowy. Jeśli nie wiesz, jak wybrać najlepszy, zapoznaj się z poniższym artykułem, a zobaczysz, że nie jest to skomplikowany wybór.

  • Kolor stroju kąpielowego

    Kolor stroju kąpielowego

    Kolor to jedna z pierwszych rzeczy, jakie rozważa się przed zakupem stroju. Często kobiety wybierają czarny kostium uznając, że zatuszuje wszystkie niedoskonałości ciała, jak również wpłynie pozytywnie na cały wygląd. Nie jest to do końca prawda – znacznie lepsze efekty dadzą tzw. naturalne kolory, czyli brąz, beż, kremowy. Podczas odbijania się od nich światła stają się bardziej naturalne i wysmuklają sylwetkę.

    Jeśli borykasz się z nadmiernymi kilogramami lub uważasz, że masz za dużo fałdek w obrębie brzucha unikaj jaskrawych kolorów, które mogą je podkreślić. Dotyczy to również wybierania wzorów na stroju. Miejsca, które chce się podkreślić mogą zawierać wzory, jednak to co ma zostać schowane, powinno zostać pokryte jednolitym materiałem.

Strona 1 z 4
Pokaż wszystko »
Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz