Zakumaj.pl

Jak zdrowo schudnąć 5 kg?

4.5 (razem głosów: 2)
Jak zdrowo schudnąć 5 kg?

Zdrowe odchudzanie wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Jest wiele diet, które obiecują nam pozbycie się zbędnych kilogramów w krótkim czasie. Większość z nich jest jednak wyniszczająca dla organizmu. Poniżej przedstawiamy porady, jak pozbyć się 5 kg, nie tracąc przy tym zdrowia.

  • Od czego zacząć?

    Od czego zacząć?

    Przede wszystkim powinnaś mieć świadomość, że jedynie poprawnie ułożony program żywieniowy pomoże ci schudnąć 5 kg, nie obciążając jednocześnie organizmu. Program żywieniowy musi być dostosowany w pełni do twoich potrzeb. Powinien on również być bardzo dobrze zbilansowany, aby twojemu organizmowi nie brakowało podstawowych składników odżywczych. Powinnaś wprowadzać nowy plan żywieniowy stopniowo. Wtedy nie będzie on szokiem dla organizmu. Przyzwyczaj się do przyjmowania 6 posiłków dziennie. Zdrowych posiłków.

Strona 1 z 4
Pokaż wszystko »
Ostrzeżenia:

Unikaj głodzenia się. Szybko osiągniesz spodziewane rezultaty, ale stracisz przy tym zdrowie, a zbędne kilogramy powrócą w podwojonej ilości.

Wskazówki:

Jeśli przedstawione wyżej sposoby zawiodą, zastosuj suplementy diety, takie jak zielona herbata czy preparaty zawierające błonnik.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz