Zakumaj.pl

Jak zrzucić zbędne kilogramy z brzucha?

Jak zrzucić zbędne kilogramy z brzucha?

Nie ma chyba na świecie kobiety, która byłaby w pełni zadowolona ze swojego wyglądu. Każda z nich jest w stanie wymieć długą listę rzeczy, jakie najchętniej zmieniłaby we własnym ciele, nawet jeśli wszyscy wokoło niej którejś z nich zazdroszczą. Jednym z najczęściej oczernianych elementów wyglądu jest brzuch. Nie wiemy, co tak naprawdę zawinił i czym zasłużył sobie na taki przykry los, jednak trzeba oddać cześć faktom – bardzo często walczymy właśnie z nim. Chyba każda kobieta miała taki moment w swoim życiu, w którym postanowiła, że właśnie zaczyna zabierać się za odchudzanie brzucha. Aby te słowa nie były jedynie rzucane na wiatr, a przekuły się w czyn, zobacz, w jaki sposób wziąć się za ćwiczenia. Nikt nie obiecuje, że będzie łatwo, ale gdy tylko zauważysz pierwsze efekty, mierząc obwód miarką, to przekonasz się, że warto. Zaczynamy!

  • Zacznij od śniadania

    Na zdrową logikę, aby schudnąć, powinniśmy mniej jeść. Rzeczywistość jest jednak znacznie inna. W momencie, gdy budzimy się głodni i tego głodu nie zaspokoimy, nasz organizm dostaje sygnał, iż coś tam na zewnątrz jest nie tak, więc trzeba gromadzić zapasy i spowolnić metabolizm. Skutkuje to tym, iż co prawda energia zostanie zaoszczędzona, lecz wraz z tym, zaoszczędzona będzie też tkanka tłuszczowa. Aby organizm mógł ją spalać, potrzebny jest sprawny i szybki metabolizm, a to gwarantuje ci zjedzone pożywne śniadanie.

Strona 1 z 3
Pokaż wszystko »
Komentarze (1)
  • Jan 89.77.208.*

    Mogłoby się wydawać, że najlepszym sposobem jak zrzucić brzuch jest robienie brzuszków lub 6 weidera. Jednak tłuszczu nie da się spalić miejscowo, czyli tylko z brzucha. Musimy zmniejszyć ogólny poziom tłuszczu w organizmie a spowoduje to również utratę tłuszczu na brzuchu.

  • 1
Dodaj komentarz