Zakumaj.pl

Jaka fryzura sprawdzi się w czasie ślubu?

Jaka fryzura sprawdzi się w czasie ślubu?

Panna młoda, która chce wyglądać olśniewająco w swoim wielkim dniu ma na głowie wiele spraw. Suknię, dodatki, buty, suknię na zmianę, a także własną głowę – dokładniej fryzurę, która tak jak reszta powinna być wyjątkowa. Wiele kobiet zastanawia się w jakiej fryzurze wystąpić, jak również jak zaplanować odpowiednią fryzurę.

 • Wizyta próbna

  Wizyta próbna

  Jeżeli dba się o szczegóły, wówczas pójście do fryzjerki na dzień przed ślubem lub tego samego dnia i oczekiwanie cudów jest kiepskim pomysłem. Fryzura może nie wyjść, nie pasować i zepsuć wydarzenie poprzez ciągłe myślenie: jak ja wyglądam, co ja mama na głowie. Aby uniknąć takiej sytuacji należy przynajmniej miesiąc wcześniej umówić się z fryzjerką na próbną fryzurę. Warto przynieść zdjęcie sukni, opowiedzieć fryzjerce o planowanym makijażu, dodatkach i razem z nią zdecydować się na fryzurę, która będzie pasowała zarówno do odzieży, jak i do typu urody.

 • Pielęgnacja włosów

  Pielęgnacja włosów

  Wcześniejsze wybranie fryzury oraz sprawdzenie czy będzie pasowała oszczędzi nerwów oraz niepotrzebnych negatywnych emocji. Dodatkowo wybrana zawczasu fryzura daje czas do zadbania o włosy oraz poprawienia ich stanu dzięki odpowiedniej pielęgnacji. Dobrze jest podczas wizyty zapytać fryzjerkę jakich kosmetyków używać, żeby nadać włosom gęstości i blasku, który będzie niczym dodatkowa ozdoba.

 • Włosy i welon

  Włosy i welon

  Wiele panien młodych nie wyobraża sobie kroczenia do ołtarza bez welonu. W takiej sytuacji można zdecydować się na takie upięcie włosów, które zostanie podkreślone welonem – może to być upięcie, zawinięty warkocz, zwinięty fantazyjnie kok. Przy tym dobrze jest pamiętać, że w czasie wesela welon lepiej zdjąć i żeby to nie spowodowało uszczerbku na fryzurze można dodać do włosów ozdoby w postaci drobnych kwiatków, koralików, ozdobnej siateczki.

 • Delikatnie i romantycznie

  Delikatnie i romantycznie

  Do romantycznego, delikatnego wizerunku panny młodej konieczne jest odpowiednie uczesanie. Takim są delikatne loki albo fale, zwłaszcza na włosach dłuższych, które sprawią, że panna młoda będzie kroczyła w kościele lub urzędzie, niczym eteryczna rusałka. Taką fryzurę – jeśli ogranicza się ślubny budżet – można wykonać nawet samodzielnie, przy pomocy wałków do włosów.

 • Marzenia, rzeczywistość, trwałość

  W wyobrażeniach we wszystkim wygląda się doskonale, niestety rzeczywistość weryfikuje niektóre obrazy. To, co się podoba lub podobało za nastoletnich czasów, przy planowaniu ślub może okazać się zupełnie nie pasujące. Lepiej pogodzić się z tym i wybrać coś dla siebie, zamiast na siłę upinać włosy w nietwarzowe kompozycje.

  Dodatkowo trzeba zadbać o trwałość fryzury, szczególnie jeśli podróż do ślubu i ze ślubu odbywa się otwartym pojazdem.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz