Zakumaj.pl

Jakie kolory są idealne dla blondynek?

3.8 (razem głosów: 5)
Jakie kolory są idealne dla blondynek?

Blondynki na ogół nie mają problemów z doborem kolorów swoich ubrań. W zasadzie wszystkie odcienie pasują do nich idealnie. Są jednak kolory, w których wyglądają lepiej oraz takie, w których wyglądają gorzej. Warto wiedzieć, o które kolory chodzi. Dzięki temu nie uzyskamy efektu ani przesłodzonego, ani zbyt smutnego. Poniżej przedstawiamy wykaz kolorów, które powinna nosić blondynka, oraz takich, których powinna unikać.

  • Z czernią jej do twarzy

    Z czernią jej do twarzy

    Strzałem w dziesiątkę jest wybieranie ubrań w kolorze czarnym. Im jaśniejsze masz włosy, tym lepiej będzie ci w takim ciemnym, intensywnym odcieniu. Czarny pasuje idealnie zarówno do karnacji, jak i do koloru włosów. Jeśli jednak nie odpowiada ci czerń i wolisz nieco jaśniejsze odcienie, postaw na szarości, przede wszystkim w połączeniu z różem. Będziesz w takim zestawieniu wyglądała elegancko i pięknie.

Strona 1 z 5
Pokaż wszystko »
Ostrzeżenia:

Pamiętaj, że przedstawione wyżej zalecenia są adresowane do ogólnego typu koloru włosów blond. Są jednak różne odcienie blondu, zaczynając od bardzo jasnego, do bardzo ciemnego. Dlatego też powyższe sugestie należy przetestować także w oparciu o własne doświadczenie i poczucie smaku.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz