Zakumaj.pl

Krótki i skuteczny trening kardio w domu

4.5 (razem głosów: 1)
Krótki i skuteczny trening kardio w domu

Nie zawsze czas pozwala na uczęszczanie na siłownię lub na zorganizowany aerobik i basen. Jednak nie powinno to być powodem zaprzestania aktywności fizycznej. Z powodzeniem można ćwiczyć w domu, wykonując skuteczne i pomocne dla organizmu ćwiczenia kardio.

  • Czym są ćwiczenia kardio?

    Czym są ćwiczenia kardio?

    Słysząc nazwę „kardio”, wiele osób nie wie, o czym mowa. Pod tym tajemniczym słowem kryją się ćwiczenia, które pozwalają na wzmocnienie pracy serca oraz dotlenienie organizmu w sposób efektywniejszy niż serie ćwiczeń na siłowni. Nie oznacza to jednak, że są to ćwiczenia, które powodują ogromne zmęczenie, wręcz przeciwnie. Są lekkie i przyjemne i zaliczają się do nich nawet takie formy aktywności, jak pływanie, bieganie oraz jazda na rowerze. Jednak gdy nie ma się na to czasu, warto skupić się na tym, co można wykonać w wygodnym stroju we własnym pokoju.

Strona 1 z 5
Pokaż wszystko »
Komentarze (1)
  • Anetakobi 81.190.38.*

    Witam, chciała bym się zapytać o ćwiczenia typu kardio, podobno znacznie przyspieszają metabolizm organizmu przez co łatwiej zrzucić kilogramy.Czy jednak mogą być one w jakiś sposób szkodliwe dla zdrowia? Bardzo proszę o odpowiedź czy tak warto regularnie ćwiczyć? Bo już słyszałam o nich podzielona zdania i sama nie wiem co jest prawdą.

  • 1
Dodaj komentarz