Zakumaj.pl

Na co mężczyźni zwracają uwagę u kobiet?

Z większości wypowiedzi mężczyzn na prowadzenie wysuwa się naturalne piękno, brak „tapety”, dbałość o siebie i wnętrze. A więc, moje drogie panie, nie jest wcale tak źle. Tylko czy rzeczywiście jest prawdą to, co panowie mówią. Zapewne każda z Was dobrze zauważyła, że podoba im się jedno, widzą również drugie, a tak naprawdę zależy im na kimś, z kim mogliby „konie kraść”. Najlepiej obrazuje ten temat stwierdzenie, że na ulicy panom podoba się co innego, a w swoim związku są nieco mniej wymagający i potrzebują bratniej duszy. Bo dla żadnego mężczyzny piękno kobiety nie kojarzy się z „maską na twarzy”, lecz z naturalnym, zadbanym wyglądem i uśmiechem, bo z reguły kiepscy są z nich psycholodzy.

Na co mężczyźni zwracają uwagę u kobiet?
  • Figura

    Figura

    Figura to ten aspekt kobiety, który wzbudza najwięcej emocji u mężczyzn na początku jakiejkolwiek znajomości. Jedni wolą talię osy, inni okrąglejsze kształty. Tu zapewne liczy się kwestia wałeczków na brzuchu, które jakby nie patrzeć, niestety dyskwalifikują nieco ich posiadaczki w oczach mężczyzny. Nic zatem lepszego nie pozostało kobietom, jak utrzymanie odpowiedniej figury, co łączy się również i ze zdrowiem.

Strona 1 z 6
Pokaż wszystko »
Komentarze (1)
  • Isia30 94.254.227.*

    Jestem przekonana, że nie możemy tak uogólniać elementów, na które zwracają uwagę mężczyźni. Każdy mężczyzn jest inny i każdy ma inne upodobania. Tak jak w przypadku figury. Jedni lubią widoczna talię osy inni bardziej chłopięcą budowę. Jednak nie możemy napisać, że kobiety mające wałeczki są dyskwalifikowane przez mężczyzn, bo na pewno i takiej figury znajdą się amatorzy. Tak samo ile kobiet tyle typów idealnego wyglądu mężczyzny. Ważne by mieć dobry charakter, który będzie odpowiadał partnerowi lub partnerce.

  • 1
Dodaj komentarz