Zakumaj.pl

Na co mężczyźni zwracają uwagę u kobiet?

Z większości wypowiedzi mężczyzn na prowadzenie wysuwa się naturalne piękno, brak „tapety”, dbałość o siebie i wnętrze. A więc moje drogie panie nie jest wcale tak źle. Tylko czy rzeczywiście jest to prawdą, co panowie mówią. Zapewne dobrze każda z Was zauważyła, że podoba im się jedno, widzą również drugie, lecz wprawdzie zależy im na kimś, z kim mogliby „konie kraść”. I tak najlepiej obrazuje ten temat stwierdzenie, że na ulicy panom podoba się co innego, a w swoim związku są nieco mniej wymagający i potrzebują bratniej duszy. Bo dla każdego mężczyzny piękno kobiety nie kojarzy się z „maską na twarzy”, lecz z naturalnym, zadbanym wyglądem i uśmiechem, bo z reguły kiepscy są z nich psycholodzy.

Na co mężczyźni zwracają uwagę u kobiet?
 • Figura

  Figura

  Figura to ten aspekt kobiety, który wzbudza najwięcej emocji u mężczyzn na początku jakiejkolwiek znajomości. Jedni wolą talię osy, inni okrąglejsze kształty. Tu zapewne liczy się kwestia wałeczków na brzuchu, które jakby nie patrzeć niestety dyskwalifikują nieco ich posiadaczki w oczach mężczyzny. Nic zatem lepszego nie pozostało kobietom, jak utrzymanie odpowiedniej figury, co łączy się również i ze zdrowiem.

 • Na samym początku pupa, biust i nogi

  Na samym początku pupa, biust i nogi

  Większość estetów mając uwzględnić to, na co pierwsze zwracają uwagę u kobiety, zgodnie odpowiada, że to właśnie pupa, biust i nogi. W końcu to przecież mężczyźni. Te części ciała kobiety nie są dla nich priorytetem w wybraniu tej jedynej, niemniej jednak ich wzrok lubi się na nich zawiesić.

 • Mężczyźni patrzą w oczy

  Mężczyźni patrzą w oczy

  Tak dokładnie można określić kolejny atrybut kobiety, który jest dla panów godny uwagi. Nie przepadają za ich mocnym makijażem, liczy się dla nich nić porozumienia, jaką mogą dzięki nim nawiązać z kobietą.

 • Paznokcie

  Coś w nich jednak jest. Większości przedstawicieli płci męskiej podobają się i nęcą pomalowane kobiece paznokcie. Najlepiej gdyby widniała na nich czerwień.

 • Szpilki

  Męskie oko nie opuści przechodzącej obok kobiety w szpilkach. I one dobrze o tym wiedzą, dlatego jest to dla nich niezmiernie ważne wyposażenie garderoby, którym mogą wabić do siebie mężczyzn.

 • Zapach

  O nim nie muszę chyba zbyt wiele pisać. Wiadomo, że mężczyźni lubią zmysłowo pachnące kobiety. W kwestii zapachu dla każdego jest to jednak osobista rzecz gustu. Bywa niestety i tak, że kobieta choć się podoba, nie pachnie atrakcyjnie dla mężczyzny. Sami dobrze o tym wiemy, że nie zawsze podobają nam się czyjeś perfumy, są zbyt ostre, za słodkie, za mdłe czy może zbyt kwiatowe.

Komentarze (1)
 • Isia30 94.254.227.*

  Jestem przekonana, że nie możemy tak uogólniać elementów, na które zwracają uwagę mężczyźni. Każdy mężczyzn jest inny i każdy ma inne upodobania. Tak jak w przypadku figury. Jedni lubią widoczna talię osy inni bardziej chłopięcą budowę. Jednak nie możemy napisać, że kobiety mające wałeczki są dyskwalifikowane przez mężczyzn, bo na pewno i takiej figury znajdą się amatorzy. Tak samo ile kobiet tyle typów idealnego wyglądu mężczyzny. Ważne by mieć dobry charakter, który będzie odpowiadał partnerowi lub partnerce.

 • 1
Dodaj komentarz