Zakumaj.pl

Proste sposoby na piękną cerę

Proste sposoby na piękną cerę

Świetlista i piękna skóra bez ubytków i bez pryszczy to marzenie każdej kobiety. Oglądając zdjęcia aktorek i modelek, chce się mieć cerę dokładnie taką samą jak one, co  jest trudne bez sztabu kosmetyczek u boku, lecz możliwe. Trzeba tylko wiedzieć jak zacząć, jakie zabiegi stosować oraz pamiętać o regularności ich stosowania. Im lepiej potrafimy dbać o własną skórę, tym dłużej możemy cieszyć się jej dobrym wyglądem.

  • Oczyszczanie jest najważniejsze

    Oczyszczanie jest najważniejsze

    Skóra lubi dokładne oczyszczenie, ponieważ pozwala to na pozbycie się martwego naskórka, toksyn, zanieczyszczeń i łoju. Biorąc przykład z Azjatek, które czyszczenie traktują priorytetowo, należy przeprowadzić je w kilku etapach. Trzeba je dostosować do pory dnia. Rano prowadzi się oczyszczanie łagodniejsze. Po wstaniu dobrze jest przemyć twarz wodą mineralną, a następnie użyć łagodnego żelu lub pianki myjącej, a całość zakończyć tonikiem antybakteryjnym i kremem. Wieczorem powtórzyć takie działanie, chociaż silniejszymi środkami, ponieważ wieczorami skóra chłonie wszystko lepiej. Dlatego wieczorna toaleta to idealna pora również na peeling.

Strona 1 z 4
Pokaż wszystko »
Wskazówki:

Warto posiadać ręcznik przeznaczony tylko do wycierania twarzy, żeby nie przenosić bakterii z innych części ciała na policzki i czoło.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz