Zakumaj.pl

Skuteczne sposoby na uporczywe chrapanie

3.0 (razem głosów: 2)

Twoja partnerka budzi cię w nocy i skarży się, że nie może spać przez twoje chrapnie? Twój mąż śmieje się przy twoich znajomych, że warczysz przez sen? Choć chrapanie jest często wyśmiewaną i bagatelizowaną sytuacją, to kiedy zdarza się co noc, może stać się uprzykrzeniem życia dla bliskiej ci osoby, a także sytuacją niebezpieczną dla twojego zdrowia. Chrapania więc nie można po prostu zamieść pod dywan, a powinno się z nim walczyć, a przede wszystkim poszukać jego przyczyn, by móc raz na zawsze je wyleczyć. Poniżej znajdziesz kilka sposobów na uporczywe nocne chrapanie, które mogą ci doraźnie pomóc i pozwolić partnerowi/partnerce przespać całą noc spokojnie.

Skuteczne sposoby na uporczywe chrapanie
  • Unikaj używek

    Unikaj używek

    Niestety, ale twoje chrapanie może być spowodowane podrażnieniem gardła oraz dróg oddechowych. Podrażnienia takiego najczęściej nabawiamy się, pijąc alkohol niedługo przed snem lub też regularnie paląc papierosy. Jeśli więc chcesz pozbyć się tego uporczywego problemu, rzuć te używki. Z całą pewnością wyjdzie ci to na zdrowie.

Strona 1 z 6
Pokaż wszystko »
Komentarze (1)
  • w.marta 87.239.222.*

    Niestety u mnie nie pomaga nic oprócz obudzenia partnera. Dzieję się to kilka razy w nocy. Z tego powodu często jestem niewyspana. Szkodzi to mi i mojemu partnerowi bo budzimy się oboje zmęczeni. Próbował domowych sposobów jak gorący prysznic przed snem w celu otwarcia dróg oddechowych oraz użycie soli morskiej do kąpieli. Plastry na nos, które mają zapewniać powietrzu łatwiejszy przepływ także nie pomogły. Stopery do uszu zakładane na noc powodują, że nie słyszę chrapania, ale nie słyszę także budzika o poranku. Nie mam już żadnego pomysłu co moglibyśmy zrobić.

  • 1
Dodaj komentarz