Zakumaj.pl

Domowe sposoby na odmłodzenie twarzy

Domowe sposoby na odmłodzenie twarzy

Młoda, gładka skóra nie jest jak wiadomo dana na zawsze. Jej dobry wygląd, bez zmarszczek, bez wyraźnego zmęczenia uzależniony jest od codziennej pielęgnacji. Niekoniecznie muszą to być skomplikowane zabiegi kosmetyczne, na które trzeba by wydawać duże pieniądz. Istnieje cała gama produktów, które mogą pomóc w odmłodzeniu skóry i mogą być wykorzystywane przez kobiety w każdym wieku.

  • Naturalny miód

    Naturalny miód

    Miód, w pełni naturalny, pod żadnym pozorem nie sztuczny, jest doskonałym sposobem na nawilżenie skóry oraz jej uelastycznienie. Wraz z wiekiem elastyczność skory zmniejsza się, stąd biorą się m.in. zmarszczki, opadające kąciki ust oraz zwisająca skóra policzków. Miód pozwoli na uniknięcie takich efektów i zapewni skórze niezbędne składniki uelastyczniające. Dodatkowo zadziała antybakteryjnie, lecząc wszelkie ranki.

    Przynajmniej raz w tygodniu dobrze jest nałożyć miód na skórę, masując ją okrężnymi ruchami i pozostawić na 20 minut. Zadziała on jak maseczka i krem jednocześnie. Po zmyciu go skóra będzie przyjemna w dotyku oraz pachnąca.

Strona 1 z 4
Pokaż wszystko »
Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz