Zakumaj.pl

Zasady bezpieczeństwa w czasie gry w paintball

Zasady bezpieczeństwa w czasie gry w paintball

Paintball jest bardzo popularnym sposobem na spędzanie czasu. Lubią go mężczyźni, jak i kobiety. Bywa wykorzystywany jako atrakcja na wieczór kawalerski, na urodziny, na wyjazdy integracyjne lub jako ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu. Zanim jednak rozpocznie się zabawę, trzeba poznać zasady bezpieczeństwa, których należy bezwzględnie przestrzegać.

 • Maska

  Maska

  Podstawową zasadą jest nie ściąganie maski. Nigdy. Nie powinna być zsuwana ani na chwilę, jeżeli jest się aktualnie na terenie, na którym prowadzona jest gra. Nawet, jeżeli chce się tylko przetrzeć zaparowaną szybkę nie można robić tego w miejscu, w którym świstają kule, może skończyć się to poważnymi obrażeniami.

  Jeśli wyczyszczenie maski nie może czekać, należy odejść w przeznaczone do tego, ustronne miejsce.

Strona 1 z 5
Pokaż wszystko »
Komentarze (1)
 • Isia30 164.127.101.*

  Jest to bardzo przyjemna gra, która nadaje się nawet dla kobiet. Faktycznie następnego dnia możemy mieć kilka siniaków, ale to nic w porównaniu do tego, jaką radość sprawi nam gra. Dodatkowo jest to zabawa, w której spalamy dużo kalorii. Trzeba biegać, ukrywać się i celnie trafiać w przeciwników. Sprawdzamy swoją kondycję i celność. Należy też umieć współpracować z grupą, aby wygrać. Najlepszym terminem na takie gry jest okres ciepłej wiosny. Każda z nas powinna spróbować się w takiej aktywności ruchowej. Jestem pewna, że wiele z nas ją polubi i będzie chodziło częściej.

 • 1
Dodaj komentarz
Zobacz również