Zakumaj.pl

Jak wykonać kokardę z włosów krok po kroku?

Jak wykonać kokardę z włosów krok po kroku?

Kokardki mają już swoje miejsce w modzie. Zaczęły o nie walczyć również w upięciach włosów. Urocze koki w kształcie do złudzenia przypominającym kokardkę Myszki Minnie zaczynają szturmować głowy nie tylko dziewczynek, ale również nieco starszych przedstawicielek płci żeńskiej. Małe fanki Myszki Miki i jego uroczej narzeczonej będą nią po prostu zachwycone. Może się wydawać, że taki nieco misterny koczek po pierwsze jest niewygodny, a po drugie – trudny w wykonaniu. Nic bardziej mylnego. Takie upięcie włosów jest idealnym rozwiązaniem w momencie, gdy twoje dziecko ma przed sobą jakieś ważne wydarzenie, np. akademię w szkole, a ty nie masz zbyt wiele czasu na ułożenie włosów. Poniżej znajdziesz instrukcję, która pozwoli ci stworzyć koczek o kształcie kokardki z włosów twojej córeczki. Obok opisów znajdziesz zdjęcia, które powinny rozwiać wszelkie twoje wątpliwości.

  • Pętelka z włosów

    Pętelka z włosów

    Rozczesz włosy dziecka, a potem zbierz je na czubku głowy i zwiąż przy użyciu elastycznej gumki do włosów. Jednak przy ostatnim przełożeniu włosów nie przeciągaj ich do końca. Pozostaw końcówki włosów poza gumką – powinna powstać pętelka z włosów.

Strona 1 z 4
Pokaż wszystko »
Komentarze (1)
  • Agawka 91.226.237.*

    Robiłam już kokardki na różne sposoby i nie wszystkie mi samej wychodzą, szczególnie udane wydaję się te na widelcu czy na szablonie. Całkiem zgrabnie można zawiązać je też i na palcach. Warto nauczyć się kilku sposób na ich wiązanie bo zawsze można wtedy zrobić coś nowego z innych materiałów jakie mamy pod ręką. Tego jakoś nie mogę się nauczyć a widziałam kilka takich ładnych już dekoracji, sama niestety ich nie potrafię zrobić.

  • 1
Dodaj komentarz