Zakumaj.pl

Jak przyśpieszyć zanik cellulitu?

0.5 (razem głosów: 1)
Jak przyśpieszyć zanik cellulitu?

Cellulit to znana wszystkim skórka pomarańczowa, która może pojawiać się na udach, brzuchu, pośladkach, czasami na piersiach. Żadna kobieta nie odczuwa przyjemności związanej z jej posiadaniem, ponieważ jest to mało estetyczna rzecz. Wiele pań czuje dyskomfort z powodu pojawienia się cellulitu na ich ciele i szuka sposobu, aby szybko się go pozbyć.

 • Poprawa diety

  Poprawa diety

  Magiczny sposób, który pozwoli na usunięcie cellulitu z dnia na dzień nie istnieje. Jednak już zmiana diety może pomóc w uzyskaniu gładkiej skóry, pod warunkiem, że jadłospis zawiera składniki usuwające toksyny. Jest ich kilka i warto się z nimi zaprzyjaźnić:

  błonnik – to niezwykle istotny sposób na pozbycie się niechcianej skórki pomarańczowej, ponieważ działa niczym oczyszczająca gąbka, przemieszcza się po całym organizmie, zbierając nadmiar wody i substancje szkodliwe, które są następnie wydalane i nie zalegają w ciele;

  warzywa – zwłaszcza brokuły, szparagi, sprzyjają zapobieganiu typowemu dla cellulitu grudkowaniu;

  owoce – szczególnie ananas, które tak jak warzywa mogą zapobiegać grudkowaniu pod skórą oraz pomagają w oczyszczeniu krwiobiegu.

Strona 1 z 4
Pokaż wszystko »
Warto zapamiętać:

W likwidacji cellulitu pomaga również pozbycie się obcisłych ubrań, które utrudniają swobodny przepływ krwi.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz