Zakumaj.pl

Bezsenność – jak rozwiązać ten problem?

Bezsenność – jak rozwiązać ten problem?

Bezsenność to typowy problem współczesnych ludzi. Przyczyn jest wiele, prawie wszystkie jednak można sprowadzić do wspólnego mianownika, jakim jest styl naszego życia. Jeśli mamy problemy ze snem, to znaczy, że albo coś nam dolega, albo po prostu nie żyjemy w sposób zrównoważony. Można wiele zrobić, aby poprawić jakość życia. Dobry sen jest bardzo ważny. Kilka porad na temat problemu, jakim jest bezsenność, znajdziesz w tym artykule.

  • Objawy bezsenności

    Objawy bezsenności

    Bezsenność przejawia się w różny sposób. Po pierwsze mogą występować problemy z zaśnięciem. Kładziemy się do łóżka, ale mimo zmęczenia sen nie przychodzi. Może też być tak, że co prawda zasypiamy szybko i bez problemu, ale za to budzimy się po dwóch – trzech godzinach snu i nie możemy ponownie zasnąć. Często stajemy się senni dopiero wtedy, kiedy właśnie dzwoni budzik i musimy wstać do pracy. O bezsenności mówi się także w przypadku, gdy dana osoba wielokrotnie budzi się w ciągu nocy.

Strona 1 z 5
Pokaż wszystko »
Wskazówki:

Jeśli nie potrafisz zmotywować się do regularnego wychodzenia na spacer, prostym rozwiązaniem może być sprawienie sobie psa. Jeśli zaadoptujesz psa ze schroniska, pomożesz i sobie, i bezdomnemu zwierzakowi.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz