Zakumaj.pl

Jaki biustonosz będzie najlepszy do sukienki bez pleców?

4.0 (razem głosów: 1)
Jaki biustonosz będzie najlepszy do sukienki bez pleców?

Czasem mamy ochotę kupić sukienkę bez pleców, jednak martwimy się, jak uda nam się zakryć biustonosz. Przecież nie może on być widoczny w przypadku takiej kreacji, a bez biustonosza nasze piersi nie wyglądałyby aż tak dobrze. Poniżej przedstawiamy typy biustonoszy, które będą idealne do takich sukienek.

 • Zacznij od pomiaru

  Zacznij od pomiaru

  Bolączką wielu kobiet jest to, że nie znają rozmiaru swojego biustu. Kupują biustonosze „na oko”, co skutkuje problemami z kształtem piersi, które nie mają szans się we właściwy sposób uformować. Pamiętaj, aby zawsze przed kupieniem biustonosza dokładnie go przymierzyć. Dzięki temu upewnisz się, że będzie świetnie leżał. Warto w domu samodzielnie zmierzyć wielkość swoich piersi. Potrzebny ci będzie do tego jedynie centymetr. Najpierw zmierz obwód klatki piersiowej w miejscu, w którym będziesz zapinać biustonosz. Następnie zmierz obwód klatki piersiowej w jej najszerszym miejscu. Uzyskane liczby zaokrąglij do wartości całkowitej. W tabeli rozmiarów biustonoszy poszczególnych producentów znajdziesz wymiary, które odpowiadają twojemu rozmiarowi piersi. W ten sposób zawsze będziesz mogła dobrać właściwy rozmiar biustonosza.

 • Biustonosz do sukienki z częściowo odsłoniętymi plecami

  Biustonosz do sukienki z częściowo odsłoniętymi plecami

  Powinnaś zdecydować się na biustonosz z nisko umieszczonym zapięciem. Będzie on idealny do sukienki z częściowo odsłoniętymi plecami. Takie staniki nie mają ramiączek. Dlatego też musisz dokładnie dobrać rozmiar, aby biustonosz dobrze się trzymał. Dzięki temu będziesz miała pewność, że ci w pewnym momencie nie spadnie.

 • Biustonosz do sukienki bez pleców

  Biustonosz do sukienki bez pleców

  W takiej sytuacji powinnaś wybrać biustonosz samonośny. Takie biustonosze nie mają ani ramiączek, ani zapięcia. Przykleja się je bezpośrednio na piersi. Dzięki temu twoja bielizna zupełnie nie będzie widoczna, a plecy zostaną w znakomity sposób wyeksponowane. Wadą takich biustonoszy jest jednak to, że się szybko zużywają. Starczają średnio na 25 razy.

 • Biustonosz, który wyeksponuje twój biust

  Biustonosz, który wyeksponuje twój biust

  Jeśli należysz do kobiet, które chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, czyli uzyskać efekt odsłoniętych pleców, a jednocześnie wyeksponować swój biust, powinnaś wybrać biustonosz push-up samonośny lub z obniżonym zapięciem. Dzięki takiemu biustonoszowi twoje piersi będą wyglądały na większe i bardziej jędrne. Efekt push-up może zostać również wzmocniony poprzez dobrze dobrane ramiączka.

Czego potrzebujesz:

centymetr

Wskazówki:

Przed zakupem biustonosza dokładnie go zmierz. Kilkakrotnie upewnij się, czy dobrze leży. Najlepiej się w nim przejdź po przymierzalni lub po sklepie, abyś mogła sprawdzić, czy nigdzie się nie przesuwa.

Przy nakładaniu stanika samonośnego powinnaś zawsze zadbać o to, aby Twoje piersi były suche i czyste. W innym przypadku stabilność i trwałość biustonosza znacznie się zmniejszy.