Zakumaj.pl

Sposoby na spędzenie weekendu z chłopakiem

Sposoby na spędzenie weekendu z chłopakiem

Początkowo są tylko krótkie, kilkugodzinne randki – spotkania w kinach, w kawiarniach oraz na spacerach w parku. Jednak kiedy wasz związek zacznie się rozwijać, będziecie chcieli spędzać ze sobą jak najwięcej czasu, najlepiej nie rozstając się przez kilka dni. Macie do dyspozycji weekend, siebie i naprawdę wiele możliwości. Przejrzyjcie kilka przygotowanych dla was propozycji i wybierzcie tę, która wam najbardziej odpowiada. Miłego weekendu!

 • Wspólny pokój

  Jeśli to wasz pierwszy wspólny weekend, to zapewne po raz pierwszy także pojawi się dylemat wspólnego spania. Jeśli jedno z was nocuje w domu rodzinnym drugiej osoby, to rzecz jasna, wszystko zależy od tolerancji waszych rodziców. Jednak jeśli wybieracie się gdzieś razem, to pamiętajcie, że nie musicie wynajmować jednego pokoju albo pokoju z tylko jednym łóżkiem. Pewnych rzeczy nie warto przyspieszać, bliższa intymność przyjdzie z czasem, kiedy już oboje będziecie na nią gotowi.

 • Zwiedzanie

  Zwiedzanie

  Jeśli wyjechaliście gdzieś razem na weekend, warto pozwiedzać okolicę. Poszukajcie w Internecie, jakie są lokalne atrakcje, albo złóżcie się na przewodnik, w którym przeczytacie, jakie zabytki można zwiedzić i gdzie można dobrze zjeść. Jeśli spędzanie weekend u siebie w mieście, czyli miejscu, które znacie doskonałe, to nadal możecie spróbować coś odkryć i świetnie się bawić. Pobawcie się chociażby w poszukiwaczy skarbów za pomocą GPS (geocaching).

 • Romantyczna kolacja

  Romantyczna kolacja

  Weekend to doskonała okazja, żeby się bliżej poznać. Macie wtedy dla siebie więcej czasu, możecie o wielu tematach porozmawiać, nie spiesząc się. A już nie od dziś wiadomo, że najlepiej dyskutuje się przy dobrej kolacji. Jeśli macie dostęp do kuchni, na przykład w domu jednego z was, zróbcie małe zakupy i wspólnie przyrządźcie romantyczną kolację. Porozmawiacie w trakcie przygotowań, powygłupiacie się oraz poznacie nawzajem swoje smaki. To również sposób na zbliżenie się do siebie – przypadkowe dotyki, czułe pocałunki pomiędzy krojeniem a smażeniem. Jedzenie jest wielkim afrodyzjakiem.

 • Weekend filmowy

  Weekend filmowy

  Jeśli jest jesień lub zima, a pogoda za oknem odstrasza wiatrem, ulewami albo śniegiem, zostańcie w domu i poznajcie swój gust filmowy. Przygotujcie napoje i przekąski, a przede wszystkim płyty z filmami. Umówcie się, że każdy z was przyniesie swoje trzy ulubione filmy i wspólnie zdecydujcie, który z nich włączycie. Jeśli nie będziecie mogli dojść do porozumienia, to wybierzcie film spoza tych przyniesionych. To będzie nauka, jak pójść na kompromis.

Wskazówki:

Pamiętaj, że wspólny weekend nie oznacza, iż zgadzasz się na seks. Nie oznacza tego również spanie w jednym łóżku. Jeśli to ma być wasz pierwszy raz, to najpierw zapoznajcie się ze swoimi ciałami poprzez petting, a dopiero kolejnym razem zdecydujcie się na uprawianie miłości, jeśli oboje będziecie tego chcieli.