Zakumaj.pl

Sposoby świętowania Dnia Chłopaka

Sposoby świętowania Dnia Chłopaka

Kobiety mają swój dzień 8 marca, natomiast mężczyźni 30 września, kiedy to przypada Dzień Chłopaka. Jedno i drugie święto nie wymaga drogich prezentów i bogatego świętowania, jednak tak, jak panie lubią być docenione, tak panom jest przyjemnie, jeśli przygotuje się dla nich prezent. Można kupić butelkę alkoholu swojemu partnerowi, ale można także wymyślić coś oryginalnego, co mężczyzna zapamięta na dłużej.

 • Paintball

  Paintball

  Dobrym sposobem na uczczenie Dnia Chłopaka jest zafundowanie chłopakowi lub mężowi gry w paintball. Jeśli przyjaciółki również mają partnerów, warto pomyśleć o złożeniu się na wykupienie wszystkim panom wspólnej gry lub połączyć siły i podzielić się na grupę żeńską oraz męską w małej rywalizacji. Paintball ma w sobie wszystko, co lubi większość mężczyzn: wysiłek fizyczny, bieganie po lesie, strzelanie niczym w najlepszej grze komputerowej, rywalizację i dobrą zabawę. Tego rodzaju prezent jest lepszy niż kolejny dezodorant, który postawi się w łazience do wykorzystania w przyszłości.

 • Kurs piwny

  Kurs piwny

  Wielu mężczyzn lubi od czasu do czasu wypić piwo. W związku z tym zainteresowaniem warto wysłać swojego mężczyznę, pełnoletniego, na kurs piwny. Jest to nie tylko ciekawy kurs, ale i dobra zabawa. Dzięki niemu można poznać tajniki warzenia piwa, poznać ciekawostki z nim związane, lecz przede wszystkim możliwe jest nauczenie się, jak rozpoznawać jakość oraz gatunki piwa. Dodatkowo na kursie poznaje się sposoby podawania piwa, jak również sposoby jego wykorzystania nie tylko jako napój, ale i dodatek kulinarny. Na zakończenie każdego kursu piwnego przewidywana jest zawsze degustacja, więc takie wyjście na pewno nie będzie uznane przez panów za stracony czas.

 • Wspólna gra

  Wspólna gra

  Mężczyźni są fanami wielu gier komputerowych, zazwyczaj w większym stopniu niż kobiety. Z okazji Dnia Chłopaka warto zaproponować wspólną grę. Jeżeli wcześniej odmawiało się takim propozycjom ze strony swojego partnera, dobrze jest teraz zaskoczyć go i zagrać, poprosić o wyjaśnienie zasad oraz spróbować swoich sił. Chłopakowi będzie przyjemnie, że dziewczyna zainteresowała się jego hobby, zwłaszcza że będzie mógł wyjaśniać wszystkie zagadnienia związane z grą. Dodatkowo wspólnie spędzony na zabawie czas jest zawsze cenny dla pary, ponieważ zacieśnia łączące ją więzy.

 • Skok ze spadochronem

  Skok ze spadochronem

  Nie każdy mężczyzna lubi wysoką dawkę adrenaliny, ale wielu przynajmniej raz na jakiś czas chciałoby jej doświadczyć. Żeby spełnić to marzenie, na Dzień Chłopaka można sprezentować swojemu partnerowi skok ze spadochronem. Przed skokiem mężczyzna przejdzie odpowiedni instruktaż, a następnie będzie mógł poszybować przez chwilę całkowicie swobodnie oraz ze spadochronem. Jest to niezapomniane przeżycie dla każdego. Dla zwiększenia przyjemności można zdecydować się na taki skok razem z partnerem lub zaproponować udział jego przyjacielowi.