Zakumaj.pl

Ciekawe i tanie pomysły na prezenty bożonarodzeniowe dla każdego

1.0 (razem głosów: 1)
Ciekawe i tanie pomysły na prezenty bożonarodzeniowe dla każdego

Boże Narodzenie to najbardziej magiczny okres w ciągu całego roku. Uwielbiają go wszyscy, nawet ci, którzy muszą w tym czasie dwa razy bardziej pracować z powodu pieczenia oraz gotowania przysmaków, które zadowolą całą rodzinę. Jest to jednak czas, który spędzamy wszyscy razem, kiedy jesteśmy łagodni i życzliwi wobec siebie i wręczamy sobie pięknie zapakowane prezenty. Choć otrzymywanie oraz dawanie upominków to sama przyjemność, to jednak ich wybieranie oraz kupowanie już nie do końca nią jest. Czasem zajmuje nam to naprawdę wiele czasu, a potem budzimy się dzień przed wigilią ze świadomością, że nie mamy jeszcze wszystkich prezentów. Poniżej znajdziesz więc awaryjną listę upominków. Są to tak dobrane rzeczy, aby można je było wręczyć każdemu bez wyjątku.

 • Rękawiczki

  Rękawiczki

  Święta z naszej strefie klimatycznej przypadają na zimę, wiatry i mrozy, więc doskonałym prezentem będą rękawiczki. Są one idealnym upominkiem zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny, dla współpracownika oraz żony, dla mamy czy też narzeczonego. Ponieważ za oknem pada śnieg albo co najmniej królują dość niskie temperatury, dlatego też rękawiczki znajdziesz w większości sklepów typu sieciówki, gdzie można kupić je dość tanio. Nie muszą one być wykonane ze skóry, ponieważ takie są dość drogie. Wystarczy, że będą zrobione z dobrego materiału i będą miały ciekawy krój.

 • Ciepły sweter

  Oto kolejny element garderoby, który po pierwsze jest idealnym prezentem na kolejne dwa miesiące zimy, a po drugie, zdecydowanie przyda się każdemu. Mowa o ciepłym swetrze, który również kupisz w sieciówce. Ich koszt może się wahać w zależności od jakości materiału oraz marki sklepu, jednak już za około 50 – 100 złotych kupisz naprawdę coś fajnego oraz gustownego.

 • Książka

  Książka

  Choć wydawać by się mogło, że książka to prezent idealny jedynie dla książkowych moli, to jednak jesteś w błędzie. Każdy, nawet osoba, która ma wstręt do czytania, może dostać taką książkę, z której z całą pewnością się ucieszy. Pamiętaj bowiem, że książki to nie tylko powieści kryminalne, przygodowe czy też romanse. Można kupić książkę-album o motoryzacji, książkę kucharską z pięknym fotografiami dla amatorów pichcenia albo przewodnik dla miłośnika podróży. Możliwości jest naprawdę sporo.

 • Kubek

  Kubek

  Kolejnym tanim oraz uniwersalnym prezentem jest kubek. Ciepła herbata, kawa, gorąca czekolada, jak nic innego kojarzą nam się z długimi zimowymi wieczorami przy przygaszonym świetle, spędzanymi na czytaniu lub rozmowach z rodziną. Powinnaś wybrać kubek, który będzie miał świąteczny wzór. Są także te nieco droższe, w kształcie Świętego Mikołaja albo bałwanków. Takie z pewnością spodobają się zwłaszcza dzieciom.

 • Kosmetyk

  Niewątpliwie jednym z najbardziej popularnych prezentów bożonarodzeniowych jest kosmetyk. Jest to oczywiście prezent uniwersalny, gdyż możemy go kupić dla osoby w każdym wieku, nawet dla dzieci. W drogeriach przed świętami znajdziesz wiele ofert oraz promocji na zestawy kosmetyków czy też przecen na te z wyższej półki. To naprawdę idealny upominek, zwłaszcza dla osób, które uwielbiają mieć zapas kremów, balsamów czy też perfum.

Wskazówki:

Nawet jeśli wybierzesz prezent z tej listy uniwersalnych upominków, postaraj się, by był on choć trochę indywidualny i dopasowany do zainteresowań czy też gustu osoby obdarowywanej.