Zakumaj.pl

Jak samemu zrobić lakier do paznokci z brokatem?

Jak samemu zrobić lakier do paznokci z brokatem?

Sklepy na swoich półkach oferują bardzo duży wybór lakierów do paznokci z brokatem. Jednak taki lakier można w bardzo szybki i łatwy sposób zrobić samodzielnie w domu. Więc jeśli mamy chwilę wolnego czasu możemy własnoręcznie stworzyć taki lakier w ulubionym kolorze.

 • Lakier do paznokci z brokatem – krok 1

  Lakier do paznokci z brokatem – krok 1

  Zwiń kartę papieru w rulonik, by przypominał lejek. Aby rulonik się nie rozwijał, możesz go dodatkowo skleić taśmą.

 • Lakier do paznokci z brokatem – krok 2

  Lakier do paznokci z brokatem – krok 2

  Otwórz buteleczkę z bezbarwnym lakierem i włóż do szyjki zrobiony rulonik z papieru, a następnie wsyp wybrany brokat do buteleczki.

 • Lakier do paznokci z brokatem – krok 3

  Lakier do paznokci z brokatem – krok 3

  Po wsypaniu wybranego brokatu zakręć buteleczkę i dokładnie wymieszaj. Energicznie potrząsaj buteleczką, aby wsypany brokat dobrze wymieszał się z bezbarwnym lakierem. Gotowe! Teraz możesz pomalować swoje paznokcie stworzonym samodzielnie lakierem z brokatem!

Czego potrzebujesz:

bezbarwny lakier do paznokci

brokat w ulubionym kolorze

kartka papieru

Wskazówki:

Do stworzenia lakieru z brokatem najlepsze będą małe buteleczki, dzięki temu możesz stworzyć kilka wariantów kolorystycznych. Do buteleczki można wsypać kilka kolorów brokatu jednocześnie, w tym samym odcieniu bądź całkowicie kontrastowych, dodatkowo sama decydujesz o ilości i barwie brokatu w lakierze. Brokat także możesz wsypać do posiadanego kolorowego lakieru, tworząc zupełnie nową wersję starego lakieru do paznokci.