Zakumaj.pl

Prosty sposób ozdabiania paznokci naklejkami

0.5 (razem głosów: 1)
Prosty sposób ozdabiania paznokci naklejkami

Naklejki na paznokcie stały się niezwykle popularne. Nic dziwnego, prezentują się ciekawie, różnorodnie, kolorowo, dzięki czemu paznokcie mogą zawsze wyglądać zachwycająco. Naklejki sprawdzają się zarówno w czasie eleganckich przyjęć, jak również na zabawę ze znajomymi, na wakacje, dla codziennej przyjemności. Aby jednak wyglądały tak dobrze, trzeba wiedzieć, jak je poprawnie nakleić.

 • Czego będziesz potrzebować?

  Czego będziesz potrzebować?

  Nie jest niczym dziwnym, że zanim przystąpi się do ozdabiania paznokci naklejkami, trzeba skompletować niezbędne do tego elementy, w tym:

  * wybrane naklejki na paznokcie,

  * lakier do paznokci,

  * bezbarwny lakier do paznokci.

 • Pierwszy etap

  Pierwszy etap

  Na początku należy umyć dłonie, osuszyć je dobrze, ze szczególnym uwzględnieniem paznokci. Następnie pomalować wszystkie paznokcie wybranym lakierem, pamiętając o następujących zasadach:

  * jasne naklejki – ciemny lakier,

  * ciemne naklejki – jasny lakier.

  Dzięki czemu ozdoby nie znikną na paznokciach i będą dobrze widoczne. Poczekać, aż wszystkie wyschną.

 • Drugi etap

  Drugi etap

  Przy pomocy pęsety kosmetycznej odklejać naklejki z taśmy, na której się znajdują. Uprzednio trzeba sprawdzić, czy lakier na pewno wysechł, a dopiero po tym przejść do odklejania, żeby nie uszkodzić nałożonego już kosmetyku.

 • Trzeci etap

  Trzeci etap

  Cały czas trzymając naklejkę pęsetą, przykleić ją do paznokcia w wybranym miejscu. Istnieją naklejki, które można przyklejać tylko w konkretnym miejscu, ponieważ mają ściśle określony kształt, ale są również takie, które można przykleić dowolnie, na każdym paznokciu tworząc nowy wzór.

 • Czwarty krok

  Ułożoną na paznokciu naklejkę lekko docisnąć, żeby nie wybrzuszała się i nie odstawała od płytki paznokcia. Gdy naklejki będą przytwierdzone zgodnie z oczekiwaniami, pokryć wszystkie paznokcie lakierem bezbarwnym. Pozostawić do wyschnięcia, a następnie cieszyć się uzyskanym efektem.

Warto zapamiętać:

Naklejki można dodatkowo ozdobić brokatem albo diamencikami, jeżeli chce się uzyskać jeszcze ładniejszy efekt.