Zakumaj.pl

Jak wyrwać się z „friendzone” i poderwać przyjaciółkę?

2.3 (razem głosów: 8)
Jak wyrwać się z „friendzone” i poderwać przyjaciółkę?

Każdy, kto kiedykolwiek wpadł w tzw. friendzone, wie, jak trudno się z niego wyrwać. Bardzo ciężko jest rozkochać w sobie kogoś, kto uważa nas za przyjaciela. Zmiana relacji przyjacielskich na damsko-męskie wymaga od nas wielu wyrzeczeń, lecz wcale nie jest niemożliwa. Trzeba jedynie podejść do tego w odpowiedni sposób. Oto kilka porad.

 • Ani kroku w tył

  Ani kroku w tył

  Jeśli już zdecydowałeś się zdobyć swoją przyjaciółkę, to wiedz, iż nie ma odwrotu. Nie możesz dawać jej różnych sygnałów w zależności od tego, czy akurat masz śmiałość, czy nie. Podejmując decyzję o zerwaniu z wizerunkiem przyjaciela, od razu musisz się przemienić w kochanka, który próbuje ją uwieść. Bez obracania swojego zachowania w żart ani tłumaczenia swoich czynów. Uznaj, iż to, co robisz, jest absolutnie naturalnie i nie ma się czego wstydzić. Musisz też pamiętać, iż decyzja o poderwaniu przyjaciółki wiąże się również z tym, że po nieudanej próbie nie możecie wrócić do poprzedniego, przyjacielskiego stanu. Przemyśl więc ją dokładnie.

 • Flirtuj z nią

  Pierwszym i najważniejszym sygnałem dla twojej przyjaciółki powinien być otwarty, śmiały, choć nienaganny flirt. Początkowo może to być dla ciebie trudne i dość krępujące, ale przecież nie jest to nic złego. Dwoje ludzi może się w sobie zakochać nawet po długim okresie znajomości, więc nie mogliście zakładać z góry, iż będziecie jedynie przyjaciółmi przez całe życie. Nie bój się więc pozwalać sobie na flirt ani zaprosić swoją przyjaciółkę na randkę.

 • Przestań zachowywać się jak jej koleżanka

  Dobry przyjaciel dla kobiety potrafi być znacznie więcej warty niż chłopak, więc nie możesz mieć pretensji, jeśli początkowo twoja przyjaciółka będzie starała się zachować obecny stan rzeczy. Musisz przestać być powiernikiem najskrytszych pragnień i rozterek swojej przyjaciółki, którego jedynym zadaniem jest ją pocieszyć. Od tego ma koleżanki, a nie chłopaka, którym chcesz zostać. Zabronione jest również wysłuchiwanie o innych facetach albo jej niepowodzeniach miłosnych. Od razu przerywaj takie tematy i daj jej wyraźnie do zrozumienia, iż nie chcesz o tym rozmawiać.

 • Otaczaj się pięknymi kobietami

  Otaczaj się pięknymi kobietami

  Jak najlepiej poderwać kobietę? W towarzystwie innych kobiet. Większość z nich to typowe psy ogrodnika, które chciałyby mieć na własność wszystkich mężczyzn. Zarówno swoich, jak i tych, którzy są jedynie przyjaciółmi. Wzbudź w niej zazdrość i pokaż, że jesteś godny uwagi. Dzięki temu sprawisz, iż popatrzy na ciebie jak na mężczyznę, a nie na kolegę.

 • Prowadź ciekawe życie

  Relacje między przyjaciółmi są zgoła odmienne od relacji w związku. W związku trzeba być nie tylko bliskim dla drugiej osoby, ale również atrakcyjnym. Wciągnij swoją przyjaciółkę w nowe, dużo ciekawsze życie. Pokaż jej, że będąc twoją dziewczyną, zyska wiele radosnych, miłych chwil. Rozwijaj więc pasje, podróżuj i żyj aktywnie. To spodoba się każdej kobiecie.