Zakumaj.pl

W jaki sposób uwieść przyjaciela?

4.0 (razem głosów: 3)
W jaki sposób uwieść przyjaciela?

Między przyjaźnią a miłością, jeśli w grę wchodzi relacja damsko-męska, jest naprawdę cienka granica. Przyjaciele znają się na wylot, podzielają swoje zainteresowania, spędzają ze sobą mnóstwo czasu, często pozwalają sobie również na intymne zwierzenia i prawdziwą bliskość. Nic więc dziwnego, iż z czasem, całkiem niezauważenie na początku, przyjaźń może przerodzić się w miłość. Jest to kłopotliwa sytuacja, jednak można z niej wybrnąć, jeśli tylko uda ci się sprawić, by twój przyjaciel poczuł to samo co ty, a jest to możliwe. Chcesz przekonać się, jak wybadać grunt i sprawić, by twój przyjaciel się w tobie zakochał? Ten artykuł ci w tym pomoże.

 • Uważaj, czego pragniesz

  Często życzymy sobie różnych rzeczy lub też skrycie o czymś marzymy, nie bardzo zastawiając się nad ewentualnym konsekwencjami tego, co może się zdarzyć po spełnieniu owych życzeń. Dlatego też najpierw kilkukrotnie i na spokojnie przemyśl, czy aby na pewno chcesz ryzykować swoją zapewne długoletnią przyjaźń dla nowego uczucia, które się w tobie zrodziło. Daj sobie nieco czasu, by przekonać się, że uczucie to nie prysło, nie jest jedynie fizycznym pociągiem do tej osoby i nie jest to jedynie przelotne zauroczenie. Dopiero wtedy, kiedy będziesz pewna, że to prawdziwa i głęboka miłość, możesz wziąć pod uwagę możliwość zaryzykowania przyjaźni dla uczucia jeszcze silniejszego.

 • Czy on kogoś ma?

  Kolejna kwestia to to, czy twój przyjaciel nie jest z kimś związany. Jeśli jest, to właśnie ty, jako jego powierniczka, najlepiej wiesz, jak silne jest to uczucie. Jeśli masz świadomość, iż twój przyjaciel kocha swoją partnerkę i jest z nią szczęśliwy, to nie rozbijaj tej udanej pary i nie próbuj uwieść przyjaciela. Być może by ci uległ, by potem tego żałować i zerwać z tobą znajomość. W sytuacji, kiedy on jest szczęśliwie związany, musisz sama zdecydować, czy cierpieć w ciszy i przyjaźnić się dalej, czy też nieco rozluźnić tę znajomość, ponieważ nie jesteś w stanie dłużej ukrywać przed nim miłości.

 • Jesteś kobietą

  Jesteś kobietą

  Jeśli wasze relacje były dotąd naprawdę tylko przyjacielskie, to być może on widział w tobie kumpla i nie patrzył na ciebie jak na kobietę. Twoim zadaniem jest udowodnić mu, że się mylił, gdyż jesteś zmysłowa i atrakcyjna. Na spotkanie z nim tym razem zamiast zwykłych spodni i bluzki załóż szpilki i sukienkę. Nie rób jednak z tego wielkiej sprawy i nadal zachowuj się tak, jakbyś wyglądała tak jak zawsze. Nie wystrój się również za bardzo i nie przesadź z makijażem. Całość ma wyglądać pięknie, ale nadal bardzo naturalnie. Pamiętaj również, by zachowywać się tak jak zawsze i utrzymywać normalne dla was relacje, także te cielesne.

 • Odczytuj znaki

  Odczytuj znaki

  Po kilku takich spotkaniach, niemalże prawdziwych randkach, zacznij odczytywać znaki. Być może przytula cię częściej niż wcześniej? Być może prawi komplementy? Może wpatruje się bardziej intensywnie? Może przestał się spotykać z innymi kobietami? To wszystko może świadczyć, iż zauważył w tobie kobietę, kogoś, w kim może się zakochać. Pamiętaj jednocześnie, iż ty również te znaki powinnaś odwzajemniać i pokazywać mu, że może liczyć na coś więcej, jednak nie zdradzaj się ze swoimi uczuciami jako pierwsza. Jeśli one zrodziły się również w nim, to w końcu doprowadzą was do wspólnego punktu. Jeśli jednak on nie czuje tego, co ty, a ty powiedziałabyś mu, że go kochasz, to prawdopodobnie straciłabyś szansę na dalszą przyjaźń.