Advertising
Zakumaj.pl

Jak zrobić ładną ważkę z patyka?

Opiekun artykułu: ani
Pierwszy etap

Pierwszy etap

Sięgnąć po patyczek oraz sekator. Odciąć wystające części patyczka w kształcie litery „Y”. Odciąć obie wystające na boki nóżki przy złączeniu ich na gałęzi, tak żeby z drewnianego „Y” pozostała tylko jedna nóżka. Miejsca przycięcia przez sekator będą stanowiły oczy ważki. Przycięcia można dodać również z drugiej strony, jeśli patyk jest za duży – najlepiej, żeby ważka miała maksymalnie 10 cm.

Advertising
Advertising
Popularne tagi
  • kieliszki do wina
  • jak zrobić ekologiczny lampion
  • ceramiczna doniczka
  • pomysł
  • ozdabianie wazonu
  • technika decoupage
  • układ diagonalny
  • kula z żołędzi
  • zasady ozdabiania kubka
  • pokój dziecka
  • pompka do mydła w płynie
  • ozdoby okienne
  • wałek
  • sposób na kwiaty z serwetki
  • dekoracje ślubne
Advertising
Advertising
Advertising
Advertising