Zakumaj.pl

Pomysły na prezent imieninowy dla Niej

Pomysły na prezent imieninowy dla Niej

Imieniny to takie doroczne święto w życiu każdego człowieka, o którym w niektórych regionach Polski w ogóle się nie pamięta, w innych zaś świętuje dużo bardziej niż urodziny. Wszystko zależne jest nie tylko od tradycji regionu, ale i samej rodziny. W niektórych przypadkach urządza się zarówno imieniny, jak i urodziny. Jest to zwyczaj powiązany z chrześcijaństwem, gdyż danego dnia okazujemy szacunek nie tylko samemu solenizantowi, ale przede wszystkim świętemu, który jest jego patronem. Dlatego też te najbardziej popularne imieniny wiążą się ze świętymi najbardziej znanymi na terenie Polski, czyli na przykład Piotr i Paweł, Michał czy Krzysztof. Jeśli zostałaś zaproszona na imprezę imieninową, a nie masz żadnego pomysłu, co wręczyć solenizantce, ten artykuł może ci w tym pomóc.

 • Kubek z imieniem

  Kubek z imieniem

  Zacznijmy od prezentów drobnych za niską cenę i wiążących się z imieniem solenizantki. Jednym z takich gadżetów, który spokojnie można wręczyć na imieniny, jest po prostu kubek z imieniem. Może to być samo imię, a może być do tego dodana charakterystyka osoby noszącej je albo daty imienin. Taki prezent to drobiazg, ale jednocześnie jest on bardzo przydatny. Zdecyduj się na niego, jeśli wiesz, że ta osoba uwielbia pić herbatę czy kawę z kubków.

 • Wizerunek świętego

  Wizerunek świętego

  Jeśli wiesz, że solenizantka jest osobą religijną i że jest bardzo przywiązana do swojej patronki, po której nosi imię, wówczas świetnym pomysłem na prezent jest wręczenie jej wizerunku owej świętej. Taka ikona z pewnością przypadnie jej do gustu i zawiśnie w domu na zaszczytnym miejscu.

 • Wisiorek z imieniem

  Młodszym dziewczynom oraz kobietom, które bardzo lubią nosić biżuterię, powinien spodobać się wisiorek z ich imieniem lub pierwszą literą imienia. Taki prezent wcale nie musi być drogi i spokojnie zmieścisz się w kwocie 50 złotych, a na pewno sprawisz tym wielką radość solenizantce.

 • Kosz upominków

  Pora przejść do prezentów, które nie są związane z imieniem solenizantki. Impreza imieninowa kojarzy się po prostu z poczęstunkiem przy kawie, rzadko kto współcześnie wyprawia bardzo hucznie to święto. Dlatego też uniwersalnym, a jednocześnie eleganckim i adekwatnym upominkiem będzie kosz z prezentami. Najlepiej do takiego kosza włożyć dobrej jakości słodycze, butelkę alkoholu oraz kawę czy herbatę z filiżanką lub kubkiem. Taki prezent jest z pewnością z wyższej półki cenowej.

 • Kwiaty i bombonierka

  Jeśli nie zostałaś zaproszona na huczną imprezę, a właśnie jedynie na kawę i ciastko, wówczas chyba najlepszym upominkiem będzie po prostu dobra bombonierka oraz mały bukiet kwiatów. Nie wykosztujesz się bardzo, a jednocześnie pokażesz swoją pamięć i szacunek dla solenizantki. Poza tym jest to naprawdę połączenie idealne. Wszak która z kobiet nie lubi otrzymywać kwiatów i zajadać się słodkimi czekoladkami? Z takim prezentem trafisz w gust każdej z Pań.