Zakumaj.pl

Dzień kobiet – pomysły na prezent

Dzień kobiet – pomysły na prezent

Choć Dzień Kobiet kojarzy się części Polaków z czasami PRL-u oraz goździkami i rajstopami, to jednak chętnie świętujemy ten dzień po dzisiejsze czasy. Przyjęło się, że 8 marca mężczyźni wręczają swoim żonom, córkom, partnerkom czy koleżankom z pracy małe upominki. Kiedy jednak kolejny rok wręcza się te same czekoladki, na twarzy kobiety nie zobaczymy już radości z niespodzianki. Dlatego też warto zdobyć się na odmianę. Poniżej znajdziesz pomysły na upominki z okazji Dnia Kobiet, których cena nie przekroczy 50 złotych.

 • Książka

  Książka

  Dla kobiety, która lubi czytać, każda okazja jest dobra, aby otrzymać książkę. Tego dnia wybierz jednak szczególną, najlepiej bardzo romantyczną, która umili twojej kobiecie wiosenne wieczory. Jeśli jednak wiesz, że ona nie przepada za romansami, wybierz książkę z jej ulubionego gatunku. Wówczas ucieszy się najbardziej.

 • Bukiet, ale nie kwiatów

  Bukiet, ale nie kwiatów

  Bukiety kwiatów powinieneś wręczać ukochanej nie tylko od święta. Natomiast w Dniu Kobiet możesz zdobyć się na większe szaleństwo i kupić jej taki bukiet, jakiego się nie spodziewa. Może być on zrobiony z czekoladek, żelków, a nawet saszetek z herbatą – jest wiele różnych możliwości. Taki bukiet pomoże ci przygotować florystka, ale możesz także zakupić go w niektórych sklepach (np. w Empiku).

 • Długopis

  Długopis

  Jeśli twoja kobieta dużo pisze w pracy lub po prostu lubi takie gadżety, możesz kupić jej ładnie zapakowany długopis z dobrej firmy. To elegancki prezent, który sprawdzi się nawet wtedy, kiedy jesteście ze sobą krótko.

 • Kolczyki

  Kolczyki

  Małe, ale ładne srebrne kolczyki zmieszczą się w proponowanej powyżej cenie 50 złotych. Biżuteria to bardzo dobra przyjaciółka każdej kobiety i twoja partnerka na pewno doceni ten gest. Pamiętaj, że prezent nie musi być bardzo drogi, aby się spodobał.

 • Termofor

  Termofor

  Marzec i kwiecień to miesiące, kiedy pogoda za oknem nie zawsze sprzyja, a noce są raczej chłodne. Jeśli wiesz, że twoja ukochana jest okropnym zmarzluchem, kup jej termofor „ubrany” w kubraczek z naszytym serduszkiem. To bardzo fajny prezent, który ogrzeje kobiece stopy lub pomoże jej z bólem podczas miesiączki.

 • Wczesny powrót do domu

  Wczesny powrót do domu

  Jeśli na co dzień jesteś bardzo zapracowany, wówczas twoja kobieta najbardziej pragnie, abyś jej święto spędził przy niej. Zrób jej niespodziankę i urwij się wcześniej z pracy. Po drodze kup pudełko dobrych lodów oraz wino (całość nie wyniesie się więcej niż 50 złotych) i spędźcie wieczór w łóżku, przytulając się, pijąc i jedząc.