Zakumaj.pl

Ciekawe pomysły na zimową randkę

Ciekawe pomysły na zimową randkę

Śnieg i mróz to nie powód, żeby rezygnować z randek, wręcz przeciwnie. Dzięki porze roku można rozbudzić kreatywność i zorganizować wiele niezapomnianych spotkań, nie tylko w walentynki. Wystarczy zainteresować się atrakcjami w okolicy, pomyśleć, jakich rzeczy nie robi się latem i wykorzystać to, żeby spędzić z ukochaną osobą ciekawy dzień.

 • Zimowy piknik

  Zimowy piknik

  Chociaż piknik kojarzy się przede wszystkim z ciepłą porą roku, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zorganizować go również zimą. Jest to opcja przede wszystkim na zimę bez śniegu. Można zaproponować ukochanej osobie spacer do parku, połączony z karmieniem kaczek – jeśli jest w nim zbiornik wodny. Wtedy poza okruszkami dla ptaków należy przygotować termos z ciepłą kawą albo gorącą czekoladą, pojemnik z kanapkami i paczkę ciastek. Nie trzeba rozkładać koca na trawniku. Wystarczy znaleźć odosobnioną ławkę, nalać czekolady do kubków i popijając napój, cieszyć się swoim towarzystwem.

 • Zabawy dzieciństwa

  Zabawy dzieciństwa

  Warstwy śniegu pokrywające świat zachęcają do powrotu do dzieciństwa. Warto zrobić to w towarzystwie ukochanej lub ukochanego i zaproponować wspólną zabawę na śniegu. Może to być zjeżdżanie na sankach lub na tzw. jabłkach do zjeżdżania, bitwa na śnieżki, lepienie bałwana albo odbijanie aniołków na śniegu. Dzięki temu można nie tylko spędzić wspólnie czas na świeżym powietrzu, ale przy okazji dobrze się bawić. Jeżeli jest to jedna z pierwszych randek, daje to świetną okazję do opowiadania sobie zabawnych anegdot z własnego dzieciństwa.

 • Gorące źródła

  Gorące źródła

  Dla par, które są ze sobą już bardzo długo, dobrym pomysłem jest skorzystanie z gorących źródeł. Obecnie funkcjonuje wiele ośrodków, niekoniecznie górskich, które oferują takie atrakcje w zamkniętych pomieszczeniach. Wymaga to poświęcenia sobie całego dnia, więc najlepiej przygotować taką randkę w weekend i udać się wspólnie na ciepłą kąpiel. Mogą to być kąpiele w wodach leczniczych lub połączone z dodatkowymi zabiegami, np. wspólnym masażem albo sauną. Wszystko to spowoduje, że para poczuje się bliżej siebie, do tego zrelaksowana i zadowolona z miło spędzonego czasu, zwłaszcza że w czasie zimy całe ciało prosi o rozgrzanie. Zamiast gorących źródeł w pensjonacie, można zorganizować wspólną kąpiel we własnej łazience.

 • Romantyczne łyżwy

  Romantyczne łyżwy

  Tak, jak wiosną i latem przyjemnie jest jeździć na rolkach, tak zimą przyjemna jest jazda na łyżwach. Można zaproponować wspólne wieczorne wyjście na lodowisko, najlepiej odkryte, na którym gra muzyka, i jeździć, trzymając się za ręce. Jest to przyjemne dla każdej osoby z pary, relaksuje oraz zapewnia dobrą zabawę i poczucie bliskości. Wieczór można zakończyć spacerem wśród śniegu albo zaproszeniem do kawiarni, w której można zamówić ciepłą czekoladę na rozgrzanie. Dzięki temu cała randka upłynie niczym romantyczny film, o czym marzy niejedna kobieta.