Zakumaj.pl

Sposób na znalezienie dziewczyny w internecie

Sposób na znalezienie dziewczyny w internecie

Jeszcze kilka lat temu znajomość rozpoczęta w internecie kojarzyła się z jakimś wynaturzeniem czy aktem desperacji. Dziś powoli odchodzi się od takich archaicznych poglądów, nie sposób nie zauważyć rozwoju sieci społecznościowych i wpływu internetu na życie. Związki rozpoczęte w wirtualnym świecie są na porządku dziennym, w niczym nie różnią się od „normalnych” ani nie dziwią już chyba nikogo.

 • Portal randkowy

  Portal randkowy

  Najprostszym sposobem na znalezienie swojej drugiej połówki jest ogłoszenie się na portalu, specjalnie do tego celu stworzonym. Możesz umieścić tam informacje o sobie, wrzucić swoje zdjęcia i napisać, jakiej partnerki poszukujesz. Pamiętaj, by nie tworzyć na swój temat wybujałych, nie mających nic wspólnego z rzeczywistością bajek. Nawet jeśli zadziała to na początku, spotkanie w „realu” i tak wszystko zweryfikuje.

 • Facebook

  Facebook to obecnie chyba największy portal randkowy na świecie. Ludzie wrzucają tam swoje zdjęcia oraz mnóstwo informacji na temat tego, jak spędzają czas oraz co lubią. Jeśli zatem zauważysz, że znajoma twojej koleżanki ma z tobą wiele wspólnych zainteresowań, podoba ci się jej styl życia, a dodatkowo wpadła ci w oko, to może warto byłoby do niej napisać?

 • Fora tematyczne

  Fora tematyczne

  Cóż może zbliżyć ludzi lepiej niż wspólna pasja? Wielogodzinna rozmowa o tym, co sprawia wam największą radość, nie musi kończyć się zamknięciem przeglądarki i wyłączeniem komputera. Możecie spotkać się w kawiarni, dokończyć rozmowę, a być może oboje stwierdzicie, że macie ochotę na coś więcej niż tylko wspólne gadanie o pasji.

Wskazówki:

Chociaż znajomości internetowe się upowszechniły, nadal musisz zachować szczególną ostrożność. Nie podawaj wrażliwych informacji, jeśli nie jesteś pewien, z kim rozmawiasz, a jeśli wybierasz się na spotkanie z tak poznaną osobą, to nie trzymaj tego w tajemnicy. Umówcie się w publicznym miejscu i opowiedz najbliższym znajomym o swoich planach.