Advertising
Zakumaj.pl

Aktywność internetowa (26)

 • Jak skutecznie usunąć Windows Messenger?

  Windows Messenger to zainstalowany w systemie Windows komunikator, który służy do wymiany wiadomości oraz prowadzenia rozmów z innymi. Ma wielu zadowolonych z jego funkcjonowania użytkowników, jednak obiektywnie patrząc, trzeba przyznać, że nie jest najpopularniejszym z komunikatorów. Znacznie wyprzedzają go inne, dlatego wiele osób kupujących nowy komputer z systemem chce pozbyć się zbędnego programu. Oto podpowiedź, jak to zrobić. Czytaj więcej »

  doda

 • Skuteczne sposoby unikania spamu

  Spam jest zdecydowanie niepotrzebny do szczęścia, ale niestety powszechny i przez nieuwagę można stać się jego odbiorcą. Zbędne wiadomości mailowe, zbędne reklamy na stronach, rzeczy, które wyświetlają się bez potrzeby, denerwując i spowalniając proces wyszukiwania albo zapychając skrzynkę internetową. Trudno powiedzieć, czy można całkowicie uniknąć spamu, jednak z pewnością można go ograniczyć. Czytaj więcej »

  aniczka

 • Jak szybko założyć konto na Photoblogu?

  Fotografia to Twoja pasja? Chcesz dołączyć do szerszego grona fotografów, profesjonalistów i amatorów? Nic prostszego, wystarczy założyć konto na Photoblogu, po czym rozpocząć publikowanie swoich prac fotograficznych. Dzięki zalogowaniu się na stronie można zyskać ciekawych znajomych z tą samą pasją, wymieniać uwagi, spostrzeżenia, opinie o zdjęciach, uczyć się i być coraz lepszym fotografem. Czytaj więcej »

  anusiam

 • Jak łatwo znaleźć książkę w Internecie?

  Książki nie występują już tylko jako zadrukowany papier, czyli w formie tradycyjnej. Internet sprawił, że można je czytać w zupełnie innej formie, w formie elektronicznej, w różnych formatach. Ma to swoich wielbicieli oraz przeciwników, ponieważ nie wszyscy pałają miłością do książek w formatach komputerowych. Jednak prawdą jest, że czasami łatwiej jest dostać taką wersję od papierowej. Jeżeli ma się ochotę na książkę w wersji elektronicznej, przy takim czytaniu nie odczuwa się bólu oczu, wystarczy komputer, Internet oraz rozpoczęcie poszukiwań. Czytaj więcej »

  adka

 • Jak poprawnie założyć konto Gmail?

  Poczta elektroniczna nie jest już tylko dodatkiem, czymś, bez czego można się obejść. Obecnie poszukuje się najlepszej strony do utworzenia adresu e-mail, żeby móc posługiwać się nim przez długie lata, często zarówno w sprawach służbowych, jak i prywatnych. Coraz częściej popularne wcześniej strony tracą zwolenników ze względu na tzw. spam.Jeżeli myśli się o zmianie na dobre, najlepiej skorzystać z oferty Google i otworzyć konto na Gmail. Czytaj więcej »

  kaprin

 • Jak szybko odzyskać hasło do poczty elektronicznej?

  Każdemu przynajmniej raz zdarzyło się zapomnieć hasła do swojej poczty elektronicznej. Czasami po prostu wypadło z pamięci, czasami poczta była długo nieużywana i zapomniało się już o ustawionym zabezpieczeniu. Bywają również inne powody, jednak nie można sobie przypomnieć, jakie słowo lub znaki były hasłem, nie trzeba panikować. Hasło można odzyskać. Czytaj więcej »

  szallona

 • Jakie angielskie skróty internetowe warto znać?

  Trudno byłoby poruszać się po Internecie, nie znając ani jednego skrótu internetowego lub bez znajomości istnienia takich. Zostały one stworzone dla ułatwienia komunikacji, a obecnie stanowią niezbędny element słownictwa wielu internautów. Dużo skrótów pochodzi z języka angielskiego, lecz nie przeszkadza im to być używanymi również na polskich portalach. Aby nie zagubić się w tajemniczych literkach, warto poznać najpopularniejsze z nich. Czytaj więcej »

  artiezg

 • Polskie skróty internetowe

  Sieć internetowa to specyficzne miejsce oraz ludzkie zachowania, a także język. Przeglądając strony internetowe, fora, portale społecznościowe łatwo zauważyć, że ludzie porozumiewają się w sposób odmienny od języka mówionego. W rozmowach internetowych bardzo duże znaczenie mają wszelkiego rodzaju skróty. Występują one zarówno w nawiązaniu do słów angielskich, jak i polskich. Ze względu na to, że polskie skróty pojawiają się, lecz brzmią tajemniczo, warto je poznać. Czytaj więcej »

  farion

 • Strony i słowniki internetowe do nauki języka angielskiego

  Współczesna technologia daje naprawdę duże możliwości dla każdego, kto jest chętny, aby poznawać świat oraz się uczyć. Nikt nie może już teraz powiedzieć, że przeszkodą w poznawaniu języków są chociażby drogie książki, których trzeba byłoby kupić kilka lub też brak czasu na systematyczne uczęszczanie na zajęcia w szkołach językowych. Każdy, kto ma nielimitowany dostęp do komputera oraz Internetu i choćby 15 – 30 minut czasu dziennie, może spokojnie załapać podstawy jakiegoś języka. Poniżej znajdziesz kilka propozycji internetowych stron oraz słowników, które skutecznie pomogą ci nauczyć się języka angielskiego lub też powtórzyć sobie go czy doskonalić. To świetna propozycja dla osób, które ze względów czy to finansowych, czy też czasowych nie mogą pozwolić sobie na żadną alternatywę. Powodzenia! Czytaj więcej »

  nacpan

 • Zakładanie profilu na portalu randkowym – porady i wskazówki

  Być może nie jesteś tego świadoma, ale szukanie miłości w Internecie nie jest już niczym, czego musiałabyś się wstydzić, co musiałabyś ukrywać albo czego musiałabyś się bać. Jeszcze do niedawna spoglądano na taką formę szukania partnera z dużą rezerwą oraz niepokojem, ale współcześnie już nikogo to nie dziwi. Co więcej, jest to naprawdę dobry sposób, aby znaleźć miłość swojego życia, zwłaszcza zaś dla osób, które nie maja w otoczeniu nikogo, kim mogłyby się zainteresować albo nie mają czasu chodzić na imprezy czy randki. Poza tym, portale randkowe to takie miejsce, gdzie może odbyć się pierwszych kilka „spotkań”. Takie wirtualne randki dadzą ci obraz drugiego człowieka i będziesz mogła zadecydować, czy w ogóle chcesz się z nim spotkać. Kluczem popularności na takich portalach jest niewątpliwie to, jaki będzie twój profil. Przekonaj się sama, jak powinien on wyglądać. Czytaj więcej »

  werealia

 • Zakładanie bloga – porady i wskazówki

  Współcześnie Internet to potęga komunikacji. Nie chodzi tylko o to, że media społecznościowe zagrabiły sobie międzyludzkie rozmowy. W Internecie komentujemy, wymieniamy się negatywnymi i pozytywnymi uwagami, głosujemy na coś, rzeczywiście w nim istniejemy, nie jest on tylko wirtualnym portalem, lecz drugim i innym życiem. To, co dzieje się w Internecie, ma wpływ na to, co dzieje się w realu i na odwrót. Jednym z najbardziej popularnych narzędzi internetowych jest niewątpliwe blog, czyli osobista platforma użytkownika, na której dzieli się on własnymi treściami. Mogą to być przepis kulinarne, recenzje książek, porady dotyczące stylu życia. To idealny, a na dodatek darmowy sposób, aby wypromować siebie, swoją markę i swój produkt, jeśli tylko ma się dobry pomysł. Jeśli więc czujesz, że ta forma internetowa spełniłaby twoje wymagania i odnajdziesz się w pisaniu, to poniżej znajdziesz porady oraz wskazówki dotyczące tworzenia bloga. Powodzenia! Czytaj więcej »

  wrzosik

 • Zasady zakupów grupowych w Internecie

  Wśród zakupów internetowych popularnością cieszą się ostatnio zakupy grupowe, np. na popularnym portalu Groupon. Wydaje się, że sama zasada jest prosta i wszyscy wiedzą, o co w tym chodzi, jednak w zderzeniu z rzeczywistością nie jest to takie proste. Zarówno kupujący, jak i sprzedający mogą wpaść na różnego rodzaju pułapki, które najczęściej wynikają z braku wiedzy o zasadach tego rodzaju zakupów. Czytaj więcej »

  radlowska

Advertising
Advertising