Zakumaj.pl

Sposoby na wywołanie zazdrości u byłego chłopaka

4.3 (razem głosów: 6)
Sposoby na wywołanie zazdrości u byłego chłopaka

Rozstania nigdy nie są łatwe. Nieważne, kto zerwał, czy oboje tego chcieliście, czy to nie była wspólna decyzja i kto bardziej zranił. Zawsze pojawia się uczucie bólu, że nagle stało się coś, co spowodowało, że wszystkie wasze wspomnienia, wspólne plany, miesiące czy lata związku trzeba przekreślić i zetrzeć w pył. Boli tym bardziej, jeśli to twój mężczyzna zdradził cię, odszedł do innej lub po prostu stwierdził, że nie dawałaś mu tego, czego szuka u kobiet oraz w związku. To naturalne, że najpierw pojawi się ogromny żal, cierpienie, a nawet obwinianie samej siebie, ale potem po kilku tygodniach oraz miesiącach będziesz chciała stawać się coraz silniejsza. Z czasem przychodzi także wielkie pragnienie, żeby zrobić na swoim byłym jak największe wrażenie i żeby sprawić, by on poczuł się zazdrosny i żałować, że cię zostawił. Chcesz wiedzieć, jak wywołać taką zazdrość? Wykorzystaj poniższe sposoby.

 • Nie daj po sobie poznać, że cierpisz

  Jeśli mieszkacie w jednej miejscowości, a nawet na tym samym osiedlu, to często przyjdzie wam się spotykać. Musisz więc za każdym razem, gdy wychodzisz z domu, być na takie spotkanie przygotowana. Staraj się wyglądać schludnie i promiennie. Kiedy go spotkasz, nawet z jego nową dziewczyną czy jakąś koleżanką, nie spuszczaj głowy, nie udawaj, że go nie ma, ale wręcz przeciwnie, uśmiechnij się bardzo szeroko i już z daleka mu machaj. Potem zapytaj, co u niego, jak się czuje, poznaj się z towarzyszącą mu osobą i jakby nigdy nic, oddal się potem do sklepu czy do domu. Zapewne takie spotkania będą cię boleć, a udawanie nie będzie łatwe, ale to naprawdę skuteczny sposób, żeby twój były poczuł się zazdrosny. Od razu pomyśli, że już nic do niego nie czujesz i bardzo go to zmartwi. Jak wiadomo, każdy facet jest psem ogrodnika.

 • Zadbaj o siebie

  Zadbaj o siebie

  Po rozstaniu, zwłaszcza jeśli to facet z tobą zerwał, możesz nie odczuwać potrzeby wyglądania na piękną i zadbaną. Jednak to właśnie taki wygląd może sprawić, że mężczyzna poczuje ukłucie zazdrości, że cię stracił. Jeśli więc wiesz, że będziecie mogli się spotkać na przykład u znajomych lub na jakiejś imprezie, postaraj się wyglądać zabójczo dobrze. Wybierz się przed tym spotkaniem do fryzjera, zmień kolor włosów, podetnij je. Zrób coś takiego, co sprawi, że będziesz wyglądała inaczej, ale olśniewająco. Pamiętaj jednak, żeby nie przesadzić. Jeśli będziesz starać się za bardzo, to efekt będzie nienaturalny i facet domyśli się, że chodziło ci tylko o to, by zrobić na nim wrażenie.

 • Nie bądź na każde jego zawołanie

  Wiele par, mimo swojego rozstania, spotyka się jeszcze potem, starając się utrzymać koleżeńskie kontakty albo po prostu dlatego, że bardzo się do siebie przyzwyczaili i brakuje im kontaktów z tą drugą osobą. Jeśli i wy nadal do siebie piszecie, spotykacie się, wychodzicie gdzieś razem, to nie bądź na każde jego zawołanie. Nie odpisuj od razu na wiadomości, które będzie ci wysyłał, nie zgadzaj się na pierwszy lepszy termin, który on zaproponuje. Jeśli do ciebie zadzwoni, to go odrzuć i oddzwoń dopiero za kilka godzin, mówiąc, że wówczas nie mogłaś rozmawiać. Takie małe sztuczki sprawią, że on poczuje, iż już nie ma ciebie w garści i że już tak bardzo ci na nim nie zależy, a to wywoła w nim dużą zazdrość.