Advertising
Zakumaj.pl

Rozstania (6)

 • Skuteczne sposoby zapomnienia o byłym facecie

  Koniec związku jest bolesny dla każdego, jeśli jednak przez długi czas było dobrze, szczęśliwie i nic nie zwiastowało problemów, porzucenie jest bardzo bolesne. Ciągle pojawiają się pytania: dlaczego, poczucie winy i żalu oraz tęsknota za byłym partnerem. Nie można jednak trwać w niej oraz w depresyjnym stanie na zawsze, lecz postarać się zapomnieć o byłym mężczyźnie, nawet jeśli nie jest to proste. Czytaj więcej »

  mariolla

 • Jak szybko poradzić sobie z bólem po rozstaniu?

  Rozstanie z partnerem, zwłaszcza długoletnim lub takim, z którym budowało się plany na przyszłość, nie jest przyjemne. Budzi wiele negatywnych, smutnych uczuć. Jest to zrozumiałe, jednak nawet gdy związek był dłuższy niż pół roku, nie należy poddawać się bólowi całkowicie. Może to wpłynąć na inne aspekty życia, które później ciężko będzie naprawić. Jeżeli ma się problem z poradzeniem sobie z trudną sytuacją po rozstaniu, warto zapoznać się z poniższymi radami. Czytaj więcej »

  adrianm

 • W jaki sposób rozstać się z dziewczyną?

  Rozstania dwojga ludzi nigdy nie są i nie mogą być łatwe. Zawsze, nawet jeśli nasza decyzja jest przemyślana, to takie zerwanie z osobą, która niegdyś była bliska, po prostu boli. Jest tak nawet w tym przypadku, kiedy to ty przestajesz kochać, zakochałeś się w kimś innym lub po prostu dłużej ten związek cię nie satysfakcjonuje. Moment, którego najbardziej się obawiasz, to z pewnością powiedzenie tego swojej dziewczynie. Choć ona pewnie się tego domyśla i potrafi wyczuć, że z twojej strony uczucie już wygasa, to jednak i tak musi to przecież usłyszeć od ciebie, a mężczyzna nie może nigdy przewidzieć, jak zareaguje zraniona kobieta. Jeśli chcesz, by to rozstanie przebiegło gładko i jak najbardziej bezboleśnie, to przeczytaj poniższe porady. Czytaj więcej »

  emilcia

 • Sposoby na wywołanie zazdrości u byłego chłopaka

  Rozstania nigdy nie są łatwe. Nieważne, kto zerwał, czy oboje tego chcieliście, czy to nie była wspólna decyzja i kto bardziej zranił. Zawsze pojawia się uczucie bólu, że nagle stało się coś, co spowodowało, że wszystkie wasze wspomnienia, wspólne plany, miesiące czy lata związku trzeba przekreślić i zetrzeć w pył. Boli tym bardziej, jeśli to twój mężczyzna zdradził cię, odszedł do innej lub po prostu stwierdził, że nie dawałaś mu tego, czego szuka u kobiet oraz w związku. To naturalne, że najpierw pojawi się ogromny żal, cierpienie, a nawet obwinianie samej siebie, ale potem po kilku tygodniach oraz miesiącach będziesz chciała stawać się coraz silniejsza. Z czasem przychodzi także wielkie pragnienie, żeby zrobić na swoim byłym jak największe wrażenie i żeby sprawić, by on poczuł się zazdrosny i żałować, że cię zostawił. Chcesz wiedzieć, jak wywołać taką zazdrość? Wykorzystaj poniższe sposoby. Czytaj więcej »

  rolandku

 • Jak przestać myśleć o byłym chłopaku?

  Każde rozstanie, nawet to za zgodą obu stron albo z naszej winy, jest ciężkim i frustrującym przeżyciem. Najgorzej jest jednak wtedy, kiedy rozstajemy się z osobą, którą nadal bardzo kochamy oraz na której nam zależy. Czasami powroty są możliwe, jeśli jednak w twoim przypadku ponowne zejście się nie wchodzi w grę, a ty już którąś noc z rzędu szlochasz w poduszkę za utraconą miłością, koniecznie powinnaś przeczytać poniższy artykuł. On pomoże ci przebrnąć przez trudny proces zapominania o ukochanym.

  Czytaj więcej »

  szallona

 • Jak przetrwać rozstanie z chłopakiem?

  Rozstanie zawsze jest bolesną chwilą, nieważne, ile razy wcześniej już ci się to przytrafiło i jakie masz doświadczenie w związkach. Nieistotne jest także, kto bardziej zawinił – cierpimy za każdym razem, kiedy osoba, z którą spędziliśmy cudowny czas i którą darzymy uczuciem, odchodzi. Pewnych spraw nie da się przyspieszyć i gojenie takich ran też musi potrwać, ale są sposoby, aby pomóc sobie przetrwać te trudne momenty. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek. Czytaj więcej »

  kubowa

 • 1
Advertising
Advertising