Advertising
Zakumaj.pl

Budżet ślubny (6)

 • Skuteczne sposoby na zmniejszenie kosztów wesela

  Wesele bywa bardzo kosztowne. Jeśli planuje się uroczystość na więcej niż 20 osób i nie chce się zacząć i skończyć jej na obiedzie, trzeba przygotować się na wydatki. Jednak „zastaw się, a postaw się” nie jest dobrym pomysłem. Nie ma sensu rozpoczynać nowej drogi życiowej od długów. Zamiast pożyczek i kredytów na wesele, lepiej rozważyć sposoby na ograniczenie wydatków na ślubne uroczystości. Czytaj więcej »

  tachikoiwa

 • Jak zaoszczędzić na organizacji ślubu?

  Ślub i wesele kojarzą się z wyjątkowo dużymi wydatkami. Nic dziwnego, wiele osób zaciąga na ten cel pożyczki i kredyty, chcąc albo zorganizować ten dzień, spełniając wszystkie swoje marzenia, albo z wielką pompą, „bo tak trzeba”. Nie jest to jednak konieczne. Na organizacji ślubu można zaoszczędzić bez szkody dla wyjątkowości tego wydarzenia. Oto kilka sposobów, w jakie można tego dokonać. Czytaj więcej »

  adrianm

 • Jakie atrakcje przygotować na wesele?

  Większość młodych par chce, żeby ich wesele było dla gości niezapomnianym przeżyciem. Mają dobrze zjeść, wzruszyć się, dzielić szczęście z nowożeńcami, a przede wszystkim dobrze się bawić. Jeżeli zwykła, przetańczona noc to za mało, wówczas trzeba pomyśleć o innych atrakcjach. Niektóre z nich są zaskakujące, lecz mogą sprawić, że wesele będzie na długo przedmiotem rodzinnych opowieści. Czytaj więcej »

  krakpol

 • Sposoby zaoszczędzenia na sukni ślubnej

  Poza datą ślubu i jego miejscem dla panny młodej szczególnie ważna jest suknia ślubna. Wiele kobiet marzy, żeby była to suknia wyjątkowa, uszyta specjalnie dla nich, a nawet według ich specjalnego projektu. Jest to możliwe, jednak wymaga dużych środków finansowych. Jeżeli budżet ślubny jest ograniczony, lepiej nie wydawać większej jego części na ubranie, lecz skorzystać ze sposobów na zaoszczędzenie na sukience. Czytaj więcej »

  likenter

 • W jaki sposób zaoszczędzić na weselu?

  Przygotowanie ślubu i wesela od razu kojarzy się z wydatkami. Sala, suknia ślubna, garnitur, orkiestra oraz wiele innych rzeczy sprawiają, że to ważne wydarzenie jest również nie lada wydatkiem. Młoda para rzadko może pozwolić sobie na samodzielne sfinansowanie takiej imprezy i jest wspierana przez rodziców, jednak niezależnie od źródła pieniędzy warto nie szastać nimi na prawo i lewo, lecz spróbować zaoszczędzić. Czytaj więcej »

  zanetka

 • Jak tanio zorganizować przyjęcie weselne?

  Niektórzy narzeczeni tkwią w tym przejściowym stanie pomiędzy zwykłym chodzeniem a małżeństwem nawet kilka lat. Powodem tego „zawieszenia” nie jest bynajmniej wygoda młodych, a to, że koszty wesela ich przerażają i przerastają. Wzięcie kredytu już na początku wspólnej drogi mija się z celem, a odkładanie pieniędzy nie jest wcale takie łatwe i potrafi trwać długo. Jednak pomimo tym finansowych przeciwności wiele par i tak decyduje się na zawarcie małżeństwa, ponieważ naprawdę im na tym należy. Nie trzeba przeznaczać na tę wyjątkową okazję grubych tysięcy, by wszystko elegancko i wspaniale się prezentowało. Wystarczy trochę wyobraźni, zmysł oszczędzania, a przede wszystkim poniższe rady.

  Czytaj więcej »

  kirgus

 • 1
Advertising
Advertising
Advertising