Advertising
Zakumaj.pl

Zwyczaje ślubno-weselne (3)

 • Jak dobrze się bawić na własnym weselu?

  Chociaż panna młoda czeka na swoje wesele z utęsknieniem, planuje, załatwia, zamawia, dopina na ostatni guzik, okazuje się, że to ona ma później najmniej zabawy na przyjęciu. Żeby nie wspominać tego dnia jako jednej długiej męki. warto poznać sekrety udanej zabawy. Skoro goście mają spędzić ten dzień przyjemnie, nowożeńcy również powinni. Czytaj więcej »

  mag

 • Pomysły na wesele bezalkoholowe

  Typowo polskie wesele kojarzy się niejednokrotnie z pijanymi gośćmi, z wódką lejącą się strumieniami, czerwonymi twarzami wujków, rozmowami filozoficznymi pod wpływem alkoholu, a nawet kłótniami. Coraz więcej par chce zerwać z takim wyglądem wesela i decyduje się na przyjecie bezalkoholowe. Powody mogą być również inne, jednak nie oznacza to, że wesele będzie mniej udane, trzeba je tylko odpowiednio zaplanować. Czytaj więcej »

  nasty

 • Pomysły na zabawy weselne

  Zabawy weselne sprawią, że ani młoda para, ani goście nie będą chcieli kończyć przyjęcia. Wesele stanie się tym samym nie tylko weselsze i zabawniejsze, ale na długo zapadnie w pamięci wszystkich, którzy w nim uczestniczyli. Czytaj więcej »

  kirgus

 • 1
Advertising
Advertising
Nowe pytania