Zakumaj.pl

Jak namalować ładne jabłuszka na paznokciach?

1.0 (razem głosów: 1)
Jak namalować ładne jabłuszka na paznokciach?

Wiosenne paznokcie to nie tylko ładne, jasne kolory. To również ciekawe wzorki, wśród których dominują kwiaty oraz owoce. Jednymi z nich są jabłuszka, które będą prezentować się ciekawie, ładnie i które nie są bardzo skomplikowane do wykonania. Dzięki nim każda kobieta poczuje się wyjątkowo, niczym pani wiosna przemierzająca okolicę.

 • Jakie rzeczy są potrzebne?

  Jakie rzeczy są potrzebne?

  Aby paznokcie faktycznie wyglądały zachwycająco, potrzebnych jest kilka rzeczy, które ułatwią uzyskanie oczekiwanego efektu. Są to:

  * baza pod lakier do paznokci,

  * czerwony lakier do paznokci,

  * zielony lakier do paznokci,

  * czarny lakier do paznokci,

  * utwardzacz do paznokci.

 • Pierwszy etap

  Pierwszy etap

  Na czyste paznokcie nanieść bazę pod lakier. Poczekać, aż wyschnie, po czym rozpocząć malowanie kształtów jabłka czerwonym lakierem. Należy zacząć od połowy paznokcia w górę, nadając lakierowi kształt jabłuszka z lekkim wcięciem na ogonek. Żeby lakier trzymał się i był dobrze widoczny, najlepiej pomalować 2 warstwy.

 • Drugi etap

  Drugi etap

  Delikatnie, wąskim pędzlem namalować na paznokciu ogonki jabłuszek. Najlepiej zrobić to czarnym lakierem, choć może być również szary lub brązowy. Oba prezentują się bardzo dobrze na paznokciu. Do łodyżki domalować listek, który dodatkowo ozdobi paznokcie, czyniąc je atrakcyjniejszymi.

 • Trzeci etap

  Trzeci etap

  Jeśli ma się odrobinę białego lakieru, wówczas można domalować ozdobie tzw. połysk, który polega na naniesieniu na każde jabłko małej kropki lub małego paska. Imituje to lśnienie owoców, jednak nie jest konieczne. Na zakończenie pomalować paznokcie utwardzaczem i pozostawić do wyschnięcia. Dzięki temu lakier nie będzie odpryskiwał ani zmieniał koloru na nieładny, żółtawy. Po wyschnięciu paznokcie są gotowe do zaprezentowania ich światu podczas pracy zawodowej.