Zakumaj.pl

Jak się kochać w pozycji 69?

2.9 (razem głosów: 5)
Jak się kochać w pozycji 69?

Od czasu do czasu, aby urozmaicić życie seksualne, warto znaleźć nowe pozycje do przetestowania w łóżku. Jedną z tych najpopularniejszych jest niewątpliwie 69, która uprawiana delikatnie, może być grą wstępną, a bardziej intensywnie – będzie stanowiła prawdziwe seksualne doznanie. Wiele par ma opory przed uprawianiem miłości w 69 ze względu na to, iż nie wiedzą, jak się do niej zabrać, aby czuć się komfortowo i sprawić sobie przyjemność. Poniższe rady pomogą ci zdobyć nowe erotyczne doświadczenie.

 • Rodzaje 69

  Rodzaje 69

  Najczęściej pokazywaną formą 69 jest niewątpliwie 69 boczne, gdy kochankowie leżą na boku i ustami pieszczą swoje intymne strefy. Jest to również jeden z najwygodniejszych rodzajów 69 i od niego można spróbować zacząć, jeśli nie ma się dużego doświadczenia w Kamasutrze. Są jednak także inne rodzaje, jak klęcząca czy stojąca, które wymagają dużej zwinności, gibkości kobiety oraz siły partnera. Zwłaszcza ta druga jest bardzo wymagająca, gdyż partnerka oplata udami szyję mężczyzny, a partner musi utrzymać ciężar ciała kobiety. Może nie brzmi to zbyt trudno, jednak podczas bardzo przyjemnych doznań może nie być łatwo zachować skupienie i równowagę, dlatego nie poleca się tej formy dla początkujących.

 • Higiena intymna

  Pozycja 69 to po prostu uprawianie seksu oralnego jednocześnie: partnerka zadowala partnera, a on ją. Dlatego, jak przy każdym innym rodzaju ustnej penetracji, warto zadbać szczególnie o higienę intymną. Dobrze jest być w tym momencie świeżym i pachnącym – to podniesie komfort psychiczny kochanków i będzie im łatwiej się przełamać do kochania się w pozycji 69. Jeśli chcecie, możecie wziąć razem kąpiel i już wówczas seksualnie się stymulować.

 • Jak się za to zabrać?

  Jak się za to zabrać?

  Wstyd i strach przed pierwszym razem w tej pozycji może was sparaliżować. Dlatego nie szczędźcie sobie czułych pocałunków i ocierania się o siebie, co pomoże was rozpalić zmysły i zmniejszyć napięcie. Następnie zadbajcie o dobre ułożenie, ale nie stresujcie się tym zbytnio – nie musicie wyglądać jak para lekkoatletów czy aktorzy filmów pornograficznych. Najważniejsze, żeby było wam wygodnie. Niech kobieta położy się na boku i ugnie jedną nogę w kolanie, żeby odsłonić dostęp do strefy intymnej. Mężczyzna powinien ułożyć się do góry nogami i wysunąć się maksymalnie do góry, aby kobieta nie miała problemu z ustnym pieszczeniem penisa.

 • Pieszczoty

  Pieszczoty podczas uprawiania 69 powinny wyglądać tak, jak przy seksie oralnym, choć może być je trudniej wykonywać. Po pierwsze, na początku może nie być łatwo przyzwyczaić się do tej pozycji, a po drugie może ci być trudno pieścić drugą osobę podczas doznawania przyjemności. Intensywność pieszczot oraz penetracji zależy tylko od was.

 • Przyjemność dwóch stron

  Przyjemność podczas 69 powinna płynąć z jednej strony do drugiej i na odwrót. Nie powinno być tak, że jeden z partnerów zapomina o pieszczotach drugiej osoby. To nie jest tylko seks oralny, a dawanie sobie wzajemnie niezwykłej przyjemności i ta wzajemność w 69 jest najbardziej istotna.