Zakumaj.pl

W jaki sposób uprawiać seks oralny?

2.8 (razem głosów: 4)
W jaki sposób uprawiać seks oralny?

Seks oralny jest jednym z popularniejszych sposobów uprawiania miłości. Mężczyźni szczególnie go lubią, a i niektóre kobiety znajdują w nim zadowolenie. W poniższym artykule przedstawimy najważniejsze zasady tego rodzaju pieszczot, które przydadzą się wszystkim, którzy chcą spróbować, lecz jeszcze nie wiedzą, w jaki sposób zacząć.

 • Wspólna kąpiel

  Wspólna kąpiel

  Rozpoczęcie seksualnych zabaw wspólną kąpielą jest bardzo dobrym pomysłem. Wzajemne mycie się płynem do mycia albo olejkami zapachowymi przyniesie duży komfort, ponieważ będzie się miało świadomość, że partner jest czysty i pachnący. Uniknie się tym samym nieprzyjemnych zapachów, które odstręczają wiele kobiet od seksu tego typu.

 • Dobra pozycja

  Po wspólnej kąpieli, która może być jednocześnie formą gry wstępnej, można przejść do sypialni. Przed rozpoczęciem pieszczot oralnych ważne jest znalezienie dobrej pozycji do nich. Każda para może zdecydować się na dogodną dla siebie, jednak wielką popularnością cieszy się pozycja, w której mężczyzna siada na brzegu łóżka, z rozchylonymi lekko nogami, a kobieta siada przed nim, układając się pomiędzy jego nogami.

 • Początek pieszczot

  Początek pieszczot

  Nie należy zaczynać od razu od wsuwania penisa do ust. Początek powinien być spokojny, lekki, podniecający. Należy całować i muskać językiem podbrzusze partnera, uda, jądra, stopniowo przechodząc na czubek penisa. Po takiej dawce dotyku mężczyzna powinien być już dostatecznie podniecony, na tyle, żeby penis był twardy i napięty.

 • Pieszczot ciąg dalszych

  Podczas seksu oralnego nie należy dotykać penisa zębami, gdyż mogą one podrażnić delikatną skórę. Jednocześnie warto pamiętać, że taki rodzaj zbliżenia to nie tylko usta, ale również dłonie, palce, którymi można skutecznie stymulować penisa, jądra, uda partnera. Dzięki temu zbliżenie będzie bardziej podniecające i urozmaicone.

 • Kontrola sytuacji i wytrysk

  Kontrola sytuacji i wytrysk

  Przez cały seks oralny kobieta ma szansę kontrolować sytuację. Jednocześnie może obserwować, jakie pieszczoty najlepiej działają i kiedy dojdzie do szczytowania. Jest to łatwe do zauważenia poprzez obserwację jąder, które napinają się tym mocniej, im bliżej orgazmu.Seks oralny wiąże się z podjęciem decyzji, czy połknąć ejakulat, czy nie. Jeżeli kobieta nie chce tego robić, nie musi, powinna o tym pamiętać ona sama oraz partner. Może przytrzymać spermę w ustach i wypluć ją później w chusteczkę.Po wytrysku warto jeszcze przez chwilę pieścić penisa ustami lub dłońmi, ponieważ jest wtedy bardzo wrażliwy. Powoduje to niezwykle silne doznania u każdego mężczyzny.