Zakumaj.pl

Jak spowodować wytrysk pochwowy?

2.0 (razem głosów: 1)
Jak spowodować wytrysk pochwowy?

Każda kobieta jest inna. Jedne potrzebują dużej ilości pieszczot, aby odczuwać przyjemność. Inne z kolei są tak zaprogramowane, że wystarczy subtelny dotyk, aby odpłynęły. Ciekawym zjawiskiem jest wytrysk pochwowy. Poniżej przedstawiamy sposoby, jak go wywołać.

 • Co najpierw?

  Punkt, który należy znaleźć, aby doprowadzić do kobiecego wytrysku, znajduje się niedaleko cewki moczowej. Jest to gruczoł, który odpowiada męskiej prostacie. Dzięki temu, że mężczyzna będzie stymulować w odpowiedni sposób opuszkę moczową, nagromadzi się duża ilość płynu. Opuszka wskutek stymulacji powiększa się, co prowadzi do powstania kobiecego wytrysku. Płyn ten jest bezwonny i bez smaku. Wytryskowi towarzyszy bardzo duże podniecenie u kobiety, która przeżywa orgazm najsilniejszy, jakiego do tej pory doświadczyła. Pamiętaj jednak, że taka sytuacja może być bardzo krępująca dla kobiety, dlatego potrzebować będzie po tym doświadczeniu twojego wsparcia.

 • Stymulacja punktu G

  Stymulacja punktu G

  Najskuteczniejszym sposobem na doprowadzenie kobiety do wytrysku pochwowego jest stymulowanie w odpowiedni sposób punktu G. Zacznij od lizania pochwy, aby została ona dobrze nawilżona. Następnie włóż do pochwy dwa palce. Możesz lizać i stymulować pochwę palcami jednocześnie, jeśli to potrafisz. Sprawisz tym kobiecie jeszcze większą przyjemność. Drugą, wolną rękę wykorzystaj do naciskania brzucha pomiędzy pępkiem a wzgórkiem łonowym. Dzięki temu zwiększysz doznania. Gdy usłyszysz od kobiety, że czuje, jakby miała zaraz oddać mocz, uspokój ją i powiedz, że nie jest to możliwe. Jest to oznaka, że zbliża się wytrysk. Ilość płynu, jaka się pojawi, to objętość łyżeczki.

 • Wytrwałość

  Wytrwałość

  Osiągnięcie kobiecego wytrysku nie jest łatwe. Musisz być systematyczny, a pewnego dnia organizm twojej partnerki zareaguje w odpowiedni sposób i pojawi się wytrysk pochwowy. Eksperymentuj na różne sposoby, ponieważ każda kobieta jest inna i inaczej reaguje na pieszczoty. Trzeba o tym pamiętać. Dzięki temu, że będziesz stale próbował, na pewno doprowadzisz swoją kobietę do stanu silnego podniecenia, o który ci chodzi. Najlepiej, gdybyś uzgodnił to wcześniej z partnerką, aby nie czuła się ona zakłopotana, gdy pojawi się wytrysk pochwowy. Jeśli będzie to wasza wspólna decyzja, będziecie z niej obydwoje zadowoleni.

Wskazówki:

Każda kobieta ma szansę na doświadczenie wytrysku pochwowego. Wszystko zależy tak naprawdę od ciebie i tego, w jaki sposób będziesz stymulował jej pochwę. To twoje działania w tej sytuacji są najważniejsze.