Zakumaj.pl

Jak imprezować z głową?

4.5 (razem głosów: 1)
Jak imprezować z głową?

Któż z nas nie lubi sobie od czasu do czasu poimprezować? Wyjście ze znajomymi do klubu to jeden z najlepszych sposobów, aby odreagować cały ciężki i intensywny tydzień pracy. To także doskonała okazja dla wszystkich singli, którzy chcieliby kogoś poznać. Niestety, bardzo często na takich imprezach, czy to w klubach, czy na domówkach, zdarza się, że po prostu gubimy gdzieś nasz zdrowy rozsądek i zaczynamy zachowywać się nieodpowiedzialnie, zupełnie jak nie my, czego potem bardzo żałujemy. Czasami taki brak rozsądku może być naprawdę zgubny w skutkach, a nawet niebezpieczny, szczególnie dla Pań. Jak więc imprezować z głową i zamiast kaca oraz wyrzutów sumienia mieć bardzo dobre wspomnienia? Sprawdź koniecznie nasze porady.

 • Uważaj na alkohol

  Uważaj na alkohol

  Ta rada wydaje się być oczywista i jasna jak słońce. Szkoda tylko, że tak mało osób z niej korzysta i zapomina o niej w momencie przekroczenia progu klubu. Wierz lub nie, ale to właśnie dzięki tej zasadzie będziesz się bardzo dobrze bawić. Rzecz jasna, dla wielu osób alkohol służy jako środek rozluźniający i nie mogą się bez niego swobodnie bawić. Nie zaszkodzi więc, jeśli wypijesz dwa piwa czy dwa drinki, ale na tym poprzestań. Dzięki temu nieco się odstresujesz, ale nadal będziesz świadomy wszystkiego, co robisz.

 • Nie przyjmuj drinków od obcych

  Ta zasada w dużej mierze odnosi się do Pań. Bardzo często w klubach i na różnego typu imprezach mogą zaczepiać cię mężczyźni proponujący ci przyjęcie drinka. Możesz to zrobić tylko pod warunkiem, że będziesz widziała, jak ten drink jest przygotowywany przez barmana oraz weźmiesz go od razu do rąk. W inny wypadku nie kuś się na taki poczęstunek. Na pewno czytałaś lub słyszałaś o tak zwanej pigułce gwałtu. Choć każdy z nas myśli, że jemu się coś takiego nie przytrafi, to nigdy nie możemy być tego pewni. Poza tym, nigdy nie zostawiaj drinka „bez opieki”. Jeśli wyjdziesz do toalety, to po powrocie już go nie pij.

 • Nie daj się sprowokować

  Nie daj się sprowokować

  Często po alkoholu ludzie mają wiele różnych pomysłów. Nierzadko pomysły te są po prostu absurdalne, głupie albo niebezpieczne, jednak po kilku głębszych uważa się je za bardzo zabawne. Jeśli więc ktoś będzie próbował cię sprowokować do wykonania zadania w stylu „taniec na stole”, to zachowaj choć resztki trzeźwości oraz logicznego myślenia i po prostu odmów. Teraz mogłoby to ci wyglądać na seksowne ruchy, które wszystkim się podobają, ale nazajutrz zdasz sobie sprawę, że tak naprawdę się wygłupiłeś/wygłupiłaś. Pamiętaj także, że niektóre z takich „wyzwań” mogą być naprawdę niebezpieczne. Dlatego też, patrz punkt 1 i nie pij za dużo.

Wskazówki:

Dobra impreza wcale nie musi być zakrapiana alkoholem. Jeśli wiesz, że po kilku drinkach tracisz kontrolę na sobą i swoim zachowaniem, to poprzestań na jednym piwie lub w ogóle nie sięgaj po alkohol.