Zakumaj.pl

Dyskoteki (5)

 • Jak uniknąć kaca – siedem prostych sposobów

  Zaczyna się niewinnie – miłe towarzystwo, świetna zabawa, kolejne puszki piwa czy drinki… W pewnym momencie tracimy kontrolę i nie bardzo pamiętamy już, ile wypiliśmy. Jakoś dotarliśmy do domu i szczęśliwie nie urwał nam się film. Ale następnego dnia i tak czeka nas koszmar. Szarpią nami mdłości, głowa pęka, każdy dźwięk rozrywa nam czaszkę. W dodatku wściekle chce nam się pić, a w ustach mamy jakiś obrzydliwy posmak. To następstwa wypicia sporej ilości alkoholu, czyli po prostu kac. Czy można tego jakoś uniknąć? Czytaj więcej »

  chudini

 • Sposoby na wyróżnienie się na imprezie

  Niewątpliwie każda z Pań chciałaby być gwiazdą imprezy. Lubimy być może nie tyle w centrum uwagi, co po prostu zauważane i doceniane. Lubimy także, gdy inne kobiety są o nas zazdrosne, choć bardzo rzadko się do tego przyznajemy. Jeśli więc zostałaś zaproszona na domówkę, wybierasz się na imprezę andrzejkową czy sylwestrową albo na urodziny do znajomego, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Dowiesz się z niego, w jaki sposób możesz zabłysnąć na przyjęciu. Czytaj więcej »

  zajki

 • Jak imprezować z głową?

  Któż z nas nie lubi sobie od czasu do czasu poimprezować? Wyjście ze znajomymi do klubu to jeden z najlepszych sposobów, aby odreagować cały ciężki i intensywny tydzień pracy. To także doskonała okazja dla wszystkich singli, którzy chcieliby kogoś poznać. Niestety, bardzo często na takich imprezach, czy to w klubach, czy na domówkach, zdarza się, że po prostu gubimy gdzieś nasz zdrowy rozsądek i zaczynamy zachowywać się nieodpowiedzialnie, zupełnie jak nie my, czego potem bardzo żałujemy. Czasami taki brak rozsądku może być naprawdę zgubny w skutkach, a nawet niebezpieczny, szczególnie dla Pań. Jak więc imprezować z głową i zamiast kaca oraz wyrzutów sumienia mieć bardzo dobre wspomnienia? Sprawdź koniecznie nasze porady. Czytaj więcej »

  urte

 • W jaki sposób leczyć kaca?

  Po dobrej, ale zakrapianej alkoholem imprezie niejednej osobie towarzyszy zatrucie alkoholowe, popularnie znane jako kac. Nie pojawia się on zawsze, czasami nawet nie czuje się, że wypiło się więcej, jednak są to rzadkie sytuacje, a czasem efekt zażycia skutecznego lekarstwa, które za jednym zamachem pozwoli pozbyć się bólu głowy oraz innych nieprzyjemnych objawów. Jednak, aby nie cierpieć cały dzień, można spróbować zneutralizować przykre odczucia. Czytaj więcej »

  wiosna

 • Jak się zregenerować po całonocnej imprezie?

  Całonocna impreza przydarzyła się w życiu każdej z nas. Wystarczy wspomnieć huczne wesela krewnych czy znajomych. Zazwyczaj jednaj bywa tak, że następnego dnia czujemy się co najmniej źle i nie jest to tylko zasługa alkoholu, ale także bólu mięśni spowodowanego tańcem czy bólu głowy wywołanego przez małą ilość snu. Jedyne, czego tego dnia pragniesz, to po prostu zregenerować się, wrócić do siebie i czuć się chociaż trochę lepiej. Jak to zrobić? Przeczytaj poniższy poradnik.

  Czytaj więcej »

  zenia

 • 1