Advertising
Zakumaj.pl

Jak oszczędzać podczas zakupów w supermarkecie?

Opiekun artykułu: marcinc
Cena za kilogram

Cena za kilogram

Zawsze oprócz ceny jednostkowej uważnie czytaj cenę za kilogram. To bardzo ważne, zwłaszcza gdy masz dużą rodzinę i małe opakowanie ciastek czy ketchupu skończy się w mgnieniu oka. Zauważ, że spora część produktów w większym opakowaniu jest po prostu dużo tańsza po przeliczeniu na kilogram. Dopłacisz dwa – trzy złote, a różnica w gramaturze może być znaczna.

Advertising
Advertising
Popularne tagi
  • jak kupować na wyprzedażach
  • sprzedawca
  • jak prowadzić dom
  • jak kupować z głową
  • sklep
  • majątek
  • przygotowanie torby na zakupy
  • jak być dobrą gospodynią
  • zima
  • aromat pieczywa
  • kreatywność
  • portmonetka
  • robienie zakupów
  • kuchenka
  • termostat
Advertising
Advertising
Advertising
Advertising