Zakumaj.pl

Jak skutecznie zwiększyć libido u mężczyzny?

0.5 (razem głosów: 1)
Jak skutecznie zwiększyć libido u mężczyzny?

Piękne słowo libido oznacza ni mniej i ni więcej, jak po prostu popęd seksualny, który odczuwa zdecydowana większość osób. Jak wiemy jednak, libido nie jest rzeczą stałą, utrzymującą się nieustannie na tym samym poziomie. Czasami jest nieco uśpione i nie kieruje nami, a czasem nie możemy nad nim zapanować. W sytuacjach, kiedy nasz popęd seksualny jest nieco ospały i nie budzi w nas demona seksu, można nim manipulować za pomocą kilku sztuczek. Najczęściej to mężczyźni próbują ich na kobietach, jednak i faceci mogą mieć problem z rozbudzeniem swoich żądz. Jak takiemu kłopotowi zapobiec? Jak wzbudzić w mężczyźnie erotyczną gorączkę? Ten artykuł podpowie ci, co możesz zrobić, by libido twojego faceta działało na najwyższych obrotach. Powodzenia!

 • Uspokój go

  Jedną z przyczyn zaburzonego popędu seksualnego u mężczyzn może być za duży stres towarzyszący im co dnia. Jest to zdecydowanie jeden z tych najpoważniejszych powodów, którego najprędzej trzeba się doszukiwać. Musisz więc pomóc swojemu partnerowi odstresować się. Zadbaj o miłą atmosferę, dobre jedzenie. Zrób mu długi masaż pleców oraz karku, a także przygotuj aromatyczną kąpiel. Być może wydaje ci się, że takie przyjemności są zazwyczaj zarezerwowane dla kobiet i to mężczyzna powinien się tak starać, jednak od czasu do czasu warto, byś to ty zatroszczyła się o swojego faceta i pokazała mu, że przy tobie może czuć się bezpiecznie.

 • Sok z granatu i inne produkty

  Sok z granatu i inne produkty

  Niewątpliwie na libido mogą podziałaś także niektóre produkty spożywcze. Jednym z nich i chyba najbardziej skutecznym, jeśli chodzi u popęd u mężczyzny, jest sok z owocu granatu. Można go kupić w większości sklepów typu markety i hipermarkety. Nie należy on do najtańszych, jednak wystarczy 250 ml dziennie, by twój mężczyzna stał się bardziej namiętny i odczuwał większą chęć do zbliżeń seksualnych. Oprócz tego możesz wzbogacić dietę partnera w banany oraz produkty bogate w cynk (na przykład ryby i jajka).

 • Pilnuj jego snu

  Pilnuj jego snu

  Oprócz stresu przyczyną zmniejszonego libido może być także niedobór snu. Jeśli mężczyzna już którą noc z rzędu przesypia w bardzo małych ilościach, to z pewnością jego popęd nie będzie tak szalał, jak mogłabyś sobie tego życzyć. Dlatego też pilnuj, aby twój mężczyzna pamiętał o tym, że musi się wysypiać. Wpłynie to pozytywnie nie tylko na jego libido, ale przede wszystkim na zdrowie.

 • Kontroluj jego używki

  Zarówno palenie papierosów, jak i nadmiar wypijanego alkoholu nie wpływają dobrze na popęd seksualny. To pierwsze powoduje zwężenie naczyń krwionośnych, przez co utrudniona jest droga krwi do penisa, a to drugie natomiast może spowodować senność oraz znużenie zamiast pobudzenia. Dlatego też jeśli planujesz upojną noc, raczej poprzestańcie na jednej lampce wina. Wystarczy trochę za dużo alkoholu, by cudowny nastrój prysł.

Wskazówki:

Pamiętaj również, że w żadnym związku rutyna nie jest wskazana, również ta w łóżku. Jeśli to do tej pory twój partner inicjował seks, zamień się z nim rolami. To również może pozytywnie wpłynąć na jego popęd.