Advertising
Zakumaj.pl

Bezpieczny seks (18)

 • Jak wspomóc swoje życie miłosne za pomocą feng shui?

  Feng shui jest znane jako możliwość poprawienia swojego życia przy pomocy odpowiedniego ułożenia mebli, akcesoriów, a nawet poprawnego wykorzystania domowych pomieszczeń. Okazuje się jednak, że możliwości feng shui są większe, niż może się wydawać i wpływają nie tylko na bogactwo oraz osobiste szczęście, ale również na jakoś życia seksualnego. Czytaj więcej »

  mmkulka

 • Jak poprawić moc wytrysku?

  Nawet dobra, jak mogłoby się wydawać, sprawność seksualna nie oznacza, że wytrysk jest odpowiednio silny, obfity i bogaty w plemniki. Męskie ciało podatne jest na wiele szkodliwych czynników, które w znaczący sposób utrudniają produkcję spermy albo obniżają jej jakość. Stanowi to jeden z głównych powodów niepłodności u mężczyzn, dlatego trzeba jak najszybciej zacząć działać, aby wytrysk był zawsze obfity. Czytaj więcej »

  guffy

 • Seks bez współżycia – jak sprawić, by był przyjemny?

  Ludzie mają tendencję do przyzwyczajania się do pewnych rzeczy, łatwych i dających satysfakcję. Z tego powodu seks jest zagrożony nudą i rutyną, która może wkraść się nawet w najlepszy związek. Żeby tego uniknąć, warto zastanowić się, co zrobić, aby go urozmaicić, ale przede wszystkim jak poddać się przyjemności płynącej z seksu, bez współżycia w ścisłym tego słowa znaczeniu. Czytaj więcej »

  rav

 • Jak poprawnie przechowywać prezerwatywy?

  Bezpieczeństwo w trakcie seksu jest niezwykle ważne, zwłaszcza gdy nie planuje się dziecka lub często zmienia się partnerów. Prezerwatywy bardzo pomagają w uchronieniu się nie tylko przed niechcianą ciążą, lecz również przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Jednak aby w pełni spełniały swoją rolę, niezbędne jest ich odpowiednie przechowywanie, żeby nie zniszczyły się i nie utraciły swojej wartości. Czytaj więcej »

  glowinski

 • Co robić, kiedy pęknie prezerwatywa?

  Prezerwatywa jest jednym z najczęściej używanych środków antykoncepcyjnych. Gwarantuje 97% skuteczności, jednak ze względu na materiał, z którego jest wykonana, czasami może pęknąć w czasie stosunku. Wynika to często z kiepskiej jakości prezerwatywy, jej przeterminowania lub jest dziełem przypadku. Jednak zawsze powoduje taką samą niepewność i obawę, że mogło dojść do przedostania się nasienia do pochwy. Żeby uniknąć nieplanowanej ciąży, warto wiedzieć, co robić, kiedy zdarzy się taka sytuacja. Czytaj więcej »

  masaki

 • Co może wpływać na skuteczność antykoncepcji hormonalnej?

  Antykoncepcja hormonalna to najczęściej wybierana przez kobiety forma zabezpieczania się przed ciążą. Jest bardzo skuteczna i wygodna, jednak są rzeczy, które mogą zachwiać jej skutecznością. Nawet jeżeli tylko w bardzo niewielkim stopniu, może to doprowadzić do ciąży, na którą kobieta w danym momencie swojego życia nie jest gotowa. Z tego powodu dobrze jest wiedzieć, co może obniżyć skuteczność działania hormonalnych specyfików. Czytaj więcej »

  aglo

 • Jak zwiększyć ilość spermy?

  Wśród wielu problemów związanych z seksem oraz z płodnością człowieka, jednym z poważniejszych jest niewystarczająca lub słaba jakościowo sperma mężczyzn. Taki stan rzeczy może być wywołany różnymi sytuacjami – chorobami, wiekiem, stresem, uwarunkowaniami genetycznymi. Jeżeli chce się poprawić ilość spermy oraz jej jakość z myślą o przyszłym potomstwie, warto zastosować się do kilku dobrych rad. Czytaj więcej »

  riczi

 • Sposoby na zwiększenie ilości spermy

  Duża ilość spermy jest istotna przede wszystkim, gdy mężczyzna stara się o potomstwo. Im jej więcej, tym większa szansa na poczęcie. Jednak o to, żeby było jej odpowiednio dużo, należy zadbać jak najwcześniej. Oznacza to przestrzeganie kilku zasad, które sprawią, że mężczyzna cały czas będzie miał dużo nasienia o dobrej jakości. Czytaj więcej »

  herrandzia

 • Jak założyć prezerwatywę?

  Aby seks sprawiał partnerom stuprocentową przyjemność, musi być bezpieczny. Oprócz tego, że prezerwatywa chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową, wykazuje dużą skuteczność jako metoda antykoncepcyjna. Najistotniejsze jest jednak jej prawidłowe użytkowanie. Jeśli jesteś niedoświadczony w tej kwestii, przeczytaj poniższe porady. Czytaj więcej »

  fireball

 • Sposoby na poprawienie jakości męskiego nasienia

  Jak doskonale wszyscy wiemy, płodność jest jedną z naczelnych funkcji nie tylko człowieka, ale również całego królestwa zwierząt. To właśnie dzięki płodności możemy przekazywać swoje geny oraz podtrzymywać gatunek. Rzecz jasna, na co dzień myślimy raczej o funkcji reprodukcji nieco bardziej indywidualnie, odnosząc ją po prostu do założenia rodziny, a nie do takich globalnych spraw. Niemniej jednak, zarówno w interesie własnym, jak i w interesie ludzkości jest to, by płodzić dzieci zdrowe oraz silne. Ma na to w dużej mierze wpływ jakość męskiego nasienia. Jeśli chcesz wiedzieć, jak ją poprawić, koniecznie przeczytaj porady zamieszczone poniżej. Powodzenia! Czytaj więcej »

  szallona

 • Jak skutecznie zwiększyć libido u mężczyzny?

  Piękne słowo libido oznacza ni mniej i ni więcej, jak po prostu popęd seksualny, który odczuwa zdecydowana większość osób. Jak wiemy jednak, libido nie jest rzeczą stałą, utrzymującą się nieustannie na tym samym poziomie. Czasami jest nieco uśpione i nie kieruje nami, a czasem nie możemy nad nim zapanować. W sytuacjach, kiedy nasz popęd seksualny jest nieco ospały i nie budzi w nas demona seksu, można nim manipulować za pomocą kilku sztuczek. Najczęściej to mężczyźni próbują ich na kobietach, jednak i faceci mogą mieć problem z rozbudzeniem swoich żądz. Jak takiemu kłopotowi zapobiec? Jak wzbudzić w mężczyźnie erotyczną gorączkę? Ten artykuł podpowie ci, co możesz zrobić, by libido twojego faceta działało na najwyższych obrotach. Powodzenia! Czytaj więcej »

  jurkos

 • Jak uprawiać bezpieczny seks?

  Seks sprawiający przyjemność powinien być jednocześnie bezpieczny dla partnerów. Z tego powodu zanim przejdzie się do miłosnych igraszek, należy zadbać o własne zdrowie. Unikanie ciąży, na którą jeszcze nie jest się gotową, unikanie chorób przenoszonych drogą płciową poprzez odpowiednie środki sprawia, że życie seksualne staje się łatwiejsze i mniej stresujące. Czytaj więcej »

  rataj

Advertising
Advertising
Advertising