Zakumaj.pl

Jakie są oznaki zdradzania przez męża?

Jakie są oznaki zdradzania przez męża?

Często słyszy się, że ktoś kogoś zdradził, odszedł do młodszej, miał niezobowiązujący skok w bok. Rzadko jednak myliśmy, że nam też może się to przytrafić. Rzecz jasna, osobom żyjącym w szczęśliwym związku raczej nie zdarzają się łóżkowe przygody z kimś innym, ale lepiej zapobiegać, niż potem płakać. Cóż jednak zrobić, kiedy masz podejrzenia, że mąż cię zdradza? Przeczytaj poniższej przedstawione oznaki zdrady, może one pomogą ci odkryć prawdę.

 • Abstynencja seksualna

  Abstynencja seksualna

  Twój mąż niegdyś był demonem seksu, a teraz jego zapał zgasł i przestaje okazywać ci dawne zainteresowanie? To może być oznaka, że zaczął szukać miłości gdzie indziej.

 • Niewyjaśnione zniknięcia

  Niewyjaśnione zniknięcia

  To klasyczna, niemalże filmowa oznaka. Twój mąż nagle zaczął dostawać więcej delegacji, musi wyjść na służbową kolację albo dzwoni do ciebie z informacją, że musi zostać dłużej w pracy. Jeśli zdarzyło się to raz czy dwa, nie panikuj, może ma po prostu gorący okres w swoim życiu zawodowym. Powodem do niepokoju są już jednak regularne długie zniknięcia.

 • Dba o siebie bardziej

  Dba o siebie bardziej

  Twój mąż postanowił zmienić styl i zaczął się bardziej elegancko ubierać? Kupił nowe, modne perfumy? A może zapisał się na siłownię? Tak, to oczywisty znak, że twój facet po prostu zaczął o siebie dbać i powinnaś się z tego cieszyć. Gorzej, jeśli nie czujesz, że robi to, aby podobać się tobie. Bądź czujna!

 • Zmiany hasła

  Może zauważyłaś ostatnio, że twój partner, który wcześniej nie dbał szczególnie o prywatność, teraz ma bzika na jej punkcie? Zmienia wszystkie hasła, nie zostawia telefonu na blacie kuchennym, jak niegdyś, panikuje, kiedy pytasz „Kto dzwonił?” i jest coraz bardziej tajemniczy? Te wszystkie sygnały mogą świadczyć o tym, że cię zdradza.

 • Inne nastawienie

  Zwróć szczególną uwagę, jeśli twój mąż nie odnosi się do ciebie z taką czułością jak kiedyś. Nie chodzi tylko o mniej intensywny seks czy jego całkowity brak, ale przede wszystkim o to, jak się do ciebie zwraca. Czy nadal określa cię pieszczotliwymi przydomkami, czy raczej warczy na ciebie i nie pozwala się dotknąć?

 • Zwiększone wydatki

  Zwiększone wydatki

  Kochanka męża zawsze wiąże się ze zwiększonymi wydatkami, co najmniej na początku ich znajomości. Mogą spotykać się u niej, więc nie musi płacić za hotel, ale przecież nie odmówi jej drobnego prezentu czy romantycznej kolacji przy świecach w drogiej restauracji. Jeśli znajdziesz jakiś niepokojący rachunek, którego on nie będzie potrafił wyjaśnić, to prawdopodobieństwo, że cię zdradza, drastycznie wzrasta.

 • Zaufaj intuicji

  Zaufaj intuicji

  Znasz swojego mężczyznę jak nikt inny i doskonale będziesz czuła, kiedy coś między wami zacznie się psuć, nawet jeśli żadna z powyższych sytuacji nie miała miejsca. Dużo lepszym wyjściem od testowania mężczyzny, śledzenia go i przeszukiwania jego rzeczy jest po prostu szczera rozmowa. Nawet jeśli boisz się prawdy, jest ona lepsza niż niewiedza i życie w kłamstwie.