Zakumaj.pl

Jakie zalety ma depilacja brazylijska?

Jakie zalety ma depilacja brazylijska?

Stosując depilację brazylijską, kobieta może zachować świeżość i bardzo dobrze czuć się w swoim ciele. Taka depilacja jest bardzo skuteczna. Dzięki niej możesz pozbyć się włosków na długi czas. Poniżej przedstawiamy informacje dotyczącego zabiegu depilacji brazylijskiej.

 • Informacje o depilacji brazylijskiej

  Informacje o depilacji brazylijskiej

  Dzięki depilacji brazylijskiej możesz usunąć włoski z miejsc intymnych, takich jak wzgórze łonowe, wargi sromowe, między pośladkami oraz w okolicach odbytu. Dzięki takiej metodzie depilacji możesz czuć się świeżo. Depilacja brazylijska oszczędzi ci czas. Nie będziesz musiała samodzielnie dbać o miejsca intymne w swoim domu, ponieważ taki zabieg wystarczy na długo.

 • Metody depilacji

  Depilacja wykonywana jest przy użyciu pasty cukrowej lub tradycyjnego wosku. Ważne jest, aby do depilacji wykorzystany został dobrej jakości wosk. Dzięki temu będzie ona skuteczna.

 • Odczucia podczas zabiegu

  Odczucia podczas zabiegu

  Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy depilacja brazylijska boli. Tak naprawdę wszystko zależy od indywidualnych odczuć człowieka i jego progu bólu. Jednak jeśli wybierzesz dobry salon kosmetyczny, na pewno podczas takiego zabiegu będziesz się czuła komfortowo, a kosmetyczka zapewni ci maksimum wygody. Zabieg trwa 15 minut. Należy słuchać poleceń wydawanych przez kosmetyczkę odnośnie ułożenia ciała, aby mogła odpowiednio usunąć włoski z naszych miejsc intymnych.

 • Przygotowanie do zabiegu

  Ważne jest, aby przed wizytą w salonie kosmetycznym wykonać peeling, ale delikatny. Przed wykonaniem zabiegu nie należy korzystać z solarium ani się opalać. Trzeba również unikać sauny. Nie wszystkie panie będą mogły poddać się takiemu zabiegowi. Przede wszystkim, jeśli na twoich miejscach intymnych są jakieś mechaniczne uszkodzenia, nie będziesz mogła takiej depilacji wykonać. Eliminują cię również pękające naczynka. Pamiętaj, aby zadbać o odpowiednią higienę miejsc intymnych przed udaniem się do salonu kosmetycznego.

 • Jak zachowywać się w trakcie zabiegu?

  Pamiętaj, aby podczas zabiegu się rozluźnić. Nie spinaj mięśni. Im bardziej będziesz rozluźniona, tym lepiej na tym wyjdziesz, ponieważ odczuwanie bólu będzie dużo mniejsze. Pamiętaj, że nie masz się czego wstydzić, bo kosmetyczka jest przyzwyczajona do tego typu widoków. To jej praca.

Ostrzeżenia:

Po zabiegu możesz mieć problem z wrastającymi włoskami. Nie zawsze jednak ten problem się pojawia.

Wskazówki:

Jeśli wykonujesz zabieg depilacji brazylijskiej po raz pierwszy, poproś osobę wykonującą zabieg o wytłumaczenie poszczególnych etapów. Będziesz się wtedy czuła komfortowo.