Zakumaj.pl

Jak wróżyć z kuli?

Jak wróżyć z kuli?

Wróżenie ze szklanej kuli wydaje się wyjątkowo tajemniczym procesem, jednak po przeczytaniu odpowiednich wskazówek można je wykonać. Nadaje się to idealnie zarówno na wieczór z przyjaciółmi, kiedy chce się zrobić coś innego niż oglądanie filmu, jak i na wieczór andrzejkowy, dla urozmaicenia. Podstawowym elementem takiego wróżenia jest posiadanie kuli szklanej lub kryształowej oraz kilka istotnych wskazówek.

 • Pewność siebie

  Pewność siebie

  Przede wszystkim trzeba uzbroić się w pewność siebie. Dukanie przepowiedni, wahanie, przerwy w zdaniach, zbyt długie chwile zastanowienia nie sprawiają, że wróżba staje się wiarygodna. Wręcz przeciwnie. Osoba, dla której będzie przeznaczona wróżba, może wówczas uznać, że wszystko jest wymyślane na poczekaniu.Wypowiadane zdania powinny być pewne, twierdzące, nie pytające. Dodatkowo, przed rozpoczęciem wróżenia trzeba poprosić daną osobę, aby skupiła się, oczyściła umysł i zaznaczyć, że pomyślność wróżby zależy od niej samej oraz współpracy z wróżką.

 • Statystyki i wróżby

  Do wróżenia przyda się znajomość statystyk na temat różnych elementów ludzkiego życia i nie tylko. Jedną z najbardziej charakterystycznych statystyk, o której warto wiedzieć, to fakt, że większość ludzi ma bliznę na lewym kolanie albo miało uraz właśnie tej części ciała, często w dzieciństwie. Wspomnienie o tym sprawi, że osoba, dla której przeznaczona jest wróżba, będzie zaskoczona, że kula potrafi przekazać informacje tak osobiste, o których teoretycznie wie tylko najbliższa grupa osób.

 • Popularne imiona

  Popularne imiona

  Istnieje grupa popularnych imion, które pojawiają się często i każdy zna przynajmniej jedną osobę, która je nosi. Dotyczy to w dużej mierze imion na literę „A” - Anny, Andrzeja, Adama. Można zasugerować, że ktoś o imieniu właśnie na tę literę ma wpływ na szkołę, dom, życie zawodowe, życie osobiste. Przy tym nie należy podawać konkretnego imienia. Osoba, której się wróży, sama zacznie szukać w pamięci kogoś o takim imieniu, kto będzie pasował. Stanowi to tzw. technikę łowienia.

 • Przydatne frazy

  Przydatne frazy

  Warto przygotować sobie również listę fraz – do zapamiętania – które mogą zostać użyte na początku wróżenia. Wprowadzą podniosły nastrój i dadzą chwilę na zastanowienie się nad tym, co można wyczytać w kuli na temat konkretnej osoby. Wśród ciekawych fraz znajdują się:
  * Masz skłonności do krytykowania samego siebie.
  * Często wątpisz, czy decyzje podejmowane w przeszłości były słuszne.
  * Widzisz wady w swoim charakterze, chociaż starasz się nadrabiać je czymś innym.
  * Zazwyczaj jesteś otwarty i towarzyski, choć są chwile, gdy zamykasz się w sobie i oddalasz od innych.
  * Miewasz nierealne plany.
  * Uważasz, że przesadne mówienie o sobie i szczerość nie jest mądrym posunięciem.
  * Nie lubisz wyrażać swoich uczuć.

 • Sedno wróżenia

  Sedno wróżenia

  Po zebraniu pewnych informacji na temat danej osoby można przejść do głównego wróżenia. Zazwyczaj problemy ludzi wiążą się z rodziną, pracą, ewentualnie ze szkołą. To o nich chcą porozmawiać, więc warto mówić o nich, słuchać danej osoby, a także – co jest istotną zasadą – mówić pozytywne rzeczy, a nie negatywne. Każdy, kto poddaje się wróżbie, chce poczuć komfort i zapewnienie, że będzie dobrze, a nie źle.