Zakumaj.pl

Jak wspomóc seks małżeński?

Jak wspomóc seks małżeński?

Uatrakcyjnienie sfery seksualnej w stałych związkach wychodzi często naprzeciw „stagnacji łóżkowej”, zmniejszeniu zainteresowania pożyciem i powszechnie znanemu znudzeniu. Akcesoria erotyczne, którymi można poprawić satysfakcję z kontaktów płciowych w małżeństwie, świetnie się w tej roli sprawdzają. Zła jakość życia seksualnego wymaga niekiedy jej poprawy gadżetami erotycznymi i nie stanowi dowodu na wyuzdanie. Niektóre z nich są nawet zalecane ze względów zdrowotnych. Wnoszą do sypialni nowe atrakcyjne przygody, a wraz z nimi poprawę relacji.

 • Zacznijmy od nawilżenia

  Kobiety miewające problemy z suchością pochwy z powodów natury hormonalnej powinny stosować żel nawilżający, tzw. lubrykant. Seks z niedostatecznie nawilżonymi okolicami intymnymi kobiety nie sprawia przyjemności obu stronom. Szeroko dostępne na obecnym rynku żele posiadają dodatkowe właściwości zwiększające doznania.

 • Gdy kobieta zawini

  Gdy kobieta zawini

  Dla przynoszącego rozkosz udanego seksu ważna jest kondycja mięśni Kegla. Ciąża, poród, jak również wiele innych aspektów nie sprzyja ich dobremu funkcjonowaniu. Słabe mięśnie Kegla to nie tylko mało atrakcyjny seks, lecz również wraz z wiekiem nietrzymanie moczu. Na pomoc przychodzą kulki waginalne, które stymuluj te istotne mięśnie do pracy. Używa się ich podczas chodzenia, najlepiej na 2 – 3 godziny, zaczynając od kilku minut dziennie. Seks po rehabilitacji kulkami staje się prawdziwą rozkoszą dla obojga partnerów.

 • Gdy winny jest mężczyzna

  Gdy winny jest mężczyzna

  Mężczyźni podobnie jak kobiety mają mięśnie Kegla. Ich słabość i zła kondycja może powodować problemy urologiczne w postaci trudności w swobodnym oddawaniu jednego silnego strumienia moczu. Taka niedyspozycja często prowadzi do prostaty. Aby wspomóc uboższy w doznania seks z powodu wyżej wymienionej dolegliwości, mężczyźni mogą używać silikonowych kulek (analnych) przez 30 minut dziennie podczas ruchu. Seks będzie dużo bardziej przyjemny i pełen doznań chociażby z powodu dłuższych stosunków i intensywniejszego orgazmu.

 • Znany przedmiot na „w”

  Wibrator nie stanowi już dla pań zastępnika męskiego członka. Wiele par sięga po niego dla uatrakcyjnienia pożycia seksualnego. Włączony do seksualnej zabawy, idealnie sprawdza się w dostarczaniu nowych wrażeń erotycznych dla obydwu osób w związku.