Zakumaj.pl

Jakie błędy popełniają mężczyźni w łóżku?

Jakie błędy popełniają mężczyźni w łóżku?

Podejmując odpowiedź na pytanie postawione w tytule artykułu, należy zastanowić się najpierw, czym jest seks dla mężczyzny, a czym dla kobiety? Potrzeby seksualne kobiet są z reguły podyktowane ich stanem emocjonalnym, a nie napięciem seksualnym spowodowanym przez hormony, jak dzieje się to w przypadku płci męskiej. Dla kobiety stosunek płciowy jest dopełnieniem dobrych relacji i kontaktów emocjonalnych. Mężczyźnie wystarczy pomyśleć o stosunku, aby mógł go dopełnić. Wobec powyższego spójrzmy na błędy, jakich dopuszczają się panowie w łóżku.

 • Stwórz klimat

  Stwórz klimat

  Kobiety lubią odpowiedni, miły i sprzyjający klimat, idąc z mężczyzną do łóżka. Zadbaj więc o to, aby wybranka czuła się wyjątkowo w Twoich ramionach. Aby odczuć podniecenie, kobieta potrzebuje dużo więcej czasu od mężczyzny. Ważne jest dla niej, w jakich okolicznościach idą ze sobą do łózka i jakie były ich relacje poprzedzające stosunek.

 • Poczucie bezpieczeństwa

  Poruszając tę kwestię, należy zwrócić uwagę, że sam akt seksualny odbywa się wewnątrz kobiety, a na zewnątrz mężczyzny. To w kobiecie mogą zajść istotne zmiany po nieprzemyślanym seksie bez zabezpieczenia. Zadbaj więc o poczucie bezpieczeństwa kobiety. Jeżeli wiesz, że nie stosuje ona antykoncepcji, użyj prezerwatywy, aby zadbać o komfort psychiczny partnerki. Brak odpowiedzialności to poważny łóżkowy błąd.

 • Gra wstępna

  Dla mężczyzn może być krótka. Panie wymagają dłuższej stymulacji okolic intymnych, aby rozbudzić podniecenie. Szybko i dobrze dla mężczyzny to instrumentalne traktowanie partnerki.

 • Delikatność

  Delikatność

  Zdecydowanie większa grupa kobiet lubi delikatne pieszczoty. Panowie pod tym względem posiadają spore deficyty. Próbują pozycji i zabaw seksualnych, których wcześniej nie uzgadniają z kobietą. Tym samym popełniają ogromny błąd mający wpływ na dalsze kontakty seksualne, których partnerka może zacząć unikać.

 • Rozmowa

  Może to nie typowy problem z łóżka wzięty, lecz mający istotny wpływ na kontakty intymne. W stałym związku rozmowa na tematy łóżkowe jest bardzo ważna. Rozmawiając, każde z partnerów może przedstawić swoje potrzeby, obawy, jak również przekazać drugiemu, co mu najbardziej odpowiada i z czego czerpie największą przyjemność.