Zakumaj.pl

Energoterapie i terapie manualne (4)

 • W jaki sposób odblokować swoje czakry?

  Czakry (lub czakramy) to siedem centrów energetycznych, rozmieszczonych na osi kręgosłupa, od podstawy kręgosłupa do czubka głowy. Są to przekaźniki energii między niewidocznymi ciałami subtelnymi a ciałem fizycznym. Jeśli przepływ energii przez daną czakrę jest zablokowany, zaczynamy czuć się źle, przestaje nam się powodzić w życiu, czujemy się nieszczęśliwi, mamy problemy w relacjach z innymi. W takiej sytuacji konieczne jest odblokowanie czakr. Jak to zrobić, dowiesz się z tego artykułu. Czytaj więcej »

  ivy

 • Jak otworzyć czakrę gardła?

  Czakry to siedem centrów energetycznych, dzięki którym przekazywana jest energia między naszymi ciałami subtelnymi a ciałem fizycznym. Jeżeli któraś z czakr jest zablokowana, energia nie przepływa swobodnie i odczuwamy dyskomfort w przypisanym jej obszarze. Jeśli masz problem z wystąpieniami publicznymi, wyrażeniem swoich myśli, albo po prostu z artykulacją, nie możesz pokonać nieśmiałości – prawdopodobnie zablokowana jest piąta czakra, czakra gardła. Jak otworzyć czakrę gardła i umożliwić swobodny przepływ energii, dowiesz się z tego artykułu. Czytaj więcej »

  urte

 • W jaki sposób dokonać otwarcia czakr?

  Pochodzące z sanskrytu słowo czakra oznacza „koło”. Tak nazwano siedem znajdujących się w naszym ciele centrów energetycznych, rozmieszczonych na osi kręgosłupa. Są to przekaźniki energii między niewidocznymi ciałami subtelnymi a ciałem fizycznym, które dzięki nim może poprawnie funkcjonować. Jeśli przepływ energii przez daną czakrę jest zablokowany, pojawiają się zaburzenia hormonalne, zaczynamy czuć się źle, przestaje nam się powodzić w życiu, czujemy się nieszczęśliwi. W takiej sytuacji konieczne jest odblokowanie czakr. Jak to zrobić, dowiesz się z tego artykułu. Czytaj więcej »

  ajstii

 • Jak wykorzystać taniec jako terapię?

  Terapia za pomocą tańca jest odmianą terapii ruchowej. Dzięki połączeniu muzyki i ruchu oraz wykorzystaniu rytmu ma doskonały wpływ i na nasze ciało, i na psychikę. Terapię tańcem wykorzystuje się w pracy z ludźmi uzależnionymi, cierpiącymi na choroby psychiczne, chorymi na raka, niewidomymi i pozbawionymi słuchu, a także z dziećmi autystycznymi i z porażeniem mózgowym. Istotą terapii jest przekazywanie emocji za pomocą ruchu. Jak wykorzystać taniec jako terapię, dowiesz się z tego artykułu. Czytaj więcej »

  zacieszek

 • 1